Katarzyna Glinka rozstała się z narzeczonym? Odniosła się do plotek o rozpadzie związku z Jarosławem Bienieckim

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki zaręczyli się dwa lata temu w Teatrze Kwadrat. Wspólnie doczekali się syna, któremu dali na imię Leo. W mediach pojawiły się teraz plotki na temat rozpadu ich związku. Aktorka postanowiła się do nich odnieść.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki uchodzą za zgraną parę. W sieci zawrzało, gdy jeden z magazynów plotkarskich doniósł, że para przechodzi poważny kryzys w związku. Rzekomo aktorka miała zostawić ukochanego. Glinka odniosła się do tych rewelacji i ucięła plotki. 

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej pasji do ekstremalnych sportów: "Mam w sobie pozytywnego wariata!" [WYSPORTOWANI]

Kim KardashianKanye romansuje z Iriną, a Kim gra w tenisa. W czym? Przebiła samą siebie

Katarzyna Glinka odniosła się do plotek o rozstaniu z Jarosławem Bienieckim 

Katarzyna i Jarosław w maju zeszłego roku doczekali się syna. Wydawało się, że są ze sobą szczęśliwi. Do czasu, gdy magazyn "Na Żywo" nie doniósł, że ich związek wisi na włosku. Rewelacje na temat rozstania potwierdził informator gazety: 

Kasia odeszła od Jarka. Nie miała innego wyjścia. Zawiódł ją jako partner - czytamy. 

Aktorka obecnie wypoczywa z rodziną na Zanzibarze. Towarzyszy jej również... Jarosław Bieniecki, co nie pokrywa się z rewelacjami na temat ich rozstania. Katarzyna opublikowała również wspólne zdjęcie z narzeczonym i nie wyglądają na nim, jakby mieli przechodzić poważny kryzys w związku. Można zauważyć, że są szczęśliwi i świetnie się bawią 

Moja ulubiona forma zwiedzania. Docieram do miejsc nieznanych turystycznie. Podglądamy życie ludzi do których nie zaglądają turyści. Takie eksplorowanie najbardziej mnie kręci. Dziś spora porcja zdjęć na moim Instastories. Ściskam! I pamiętajcie POLE POLE i HAKUNA MATATA - napisała. 

Katarzyna Glinka na Zanzibarze z Jarosławem BienieckimKatarzyna Glinka na Zanzibarze z Jarosławem Bienieckim Fot. Instagram/ katarzynaglinka

Joanna RacewiczRacewicz mierzy się z hejtem po zaszczepieniu syna. "Nie oswoję się z życzeniami śmierci"

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki - historia związku 

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki poznali się podczas Runmageddonu. Mężczyzna jest organizatorem biegów ekstremalnych i prezesem Runmageddonu. Jarosław jest również wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych. Z aktorką połączyła go pasja do sportów ekstremalnych. W 2019 roku w romantyczny sposób oświadczył się Katarzynie. Kiedy aktorka występowała w Teatrze Kwadrat, po zakończeniu sztuki Bieniecki wszedł na scenę z ogromnym bukietem róż. Było ich 183 - dokładnie tyle, ile minęło dni odkąd się poznali. 

Więcej o: