"Projekt Lady". Co się dzieje z perłami po programie? Magdalena Lubacz odpowiada na TikToku

Magdalena Lubacz, zwyciężczyni "Projektu Lady", opowiedziała o kulisach programu i o słynnych perłach, które otrzymują uczestniczki.

Magdalena Lubacz, zwyciężczyni trzeciej edycji  "Projektu Lady", zyskała popularność w mediach społecznościowych i zdradza fanom kulisy programu. Ostatnio na TikToku opowiedziała o tym, co dzieje się z perłami, które są wręczane każdej uczestniczce.

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije

Zwyciężczyni "Projektu Lady" mówi o naszyjniku z pereł

Ladymaluba, bo tak nazywa się Magdalena Lubacz na TikToku, często odpowiada na pytania fanów, dotyczące jej pobytu w programie. Tym razem powiedziała o naszyjniku z pereł.

Perły otrzymuje od Małgorzaty Rozenek każda z uczestniczek. Co tydzień jedna z uczestniczek musi oddać perły i opuścić pałac w Rozalinie. Tak się składa, że ja dotarłam do finału i wygrałam "Projekt Lady". Także perły są nadal u mnie i tylko u mnie. Aha, i są prawdziwe - powiedziała w nagraniu na TikToku.

Magdalena Lubacz, zwyciężczyni trzeciej edycji 'Projektu Lady'Magdalena Lubacz, zwyciężczyni trzeciej edycji 'Projektu Lady' fot. TikTok/ladymaluba

Magdalena Lubacz jest zwyciężczynią trzeciej edycji "Projektu Lady". W programie wzięła udział w 2018 roku. Obecnie ma 27 lat i cieszy się karierą influencerki w mediach społecznościowych. Po programie postanowiła zmienić swój wygląd, stawiając na zabiegi medycyny estetycznej. Niektórzy jednak zarzucają jej, że nauka z programu "poszła w las".

Nie wiem, czemu ty wygrałaś ten program.
Wielokrotnie widziałam w twoim zachowaniu niestosowności, jak na "damę". Myślałam, że  coś się wynosi z programu - napisali fani na TikToku Magdaleny Lubacz.

Celebrytka odpowiedziała w zdecydowany sposób.

Każdy jest czasami niestosowny. Mam 27 lat, nie odbieraj mi radości z życia. I pomyśl, że internet to nie prawdziwe życie - odpisała.

 Jej profil na Instagramie śledzi 240 tysięcy osób, na TikToku niewiele mniej, bo 210 tysięcy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.