"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga oceniła pozostałe pary. "Obstawiałam, że przetrwają"

Iga z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" oceniła pozostałe pary. Co miała do powiedzenia na ich temat?

Iga była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie od początku zakładali, że jej związek z Karolem nie ma szans na przetrwanie, co potwierdziło się w odcinku finałowym. Iga została ostatnio zapytana o to, co sądzi o pozostałych parach. Nie była zbyt wylewna.

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera?

Jennifer Lopez z córką EmmeCórka Jennifer Lopez staje się zbuntowaną nastolatką. Co za fryzura

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga oceniła pozostałe pary 

Choć Iga w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wywoływała mieszane uczucia u widzów, to po zakończeniu show może cieszyć się sporą popularnością. Jej zasięgi na Instagramie poszły w górę i coraz częściej udziela wywiadów. W rozmowie z Party.pl została zapytana o to, jak ocenia pozostałe pary. Jak wiadomo, uczestniczka nadal spotyka się z Kamilem i Izą. To ich relacja jako jedyna przetrwała, gdy zniknęły kamery. Czy się tego spodziewała?

Bardzo ciężko mi się odnieść do tego z jednego powodu, ja nie oglądałam programu. Nie wiem, jak to małżeństwo wyglądało. Jeżeli już obejrzałam odcinek, to tylko swoje momenty - stwierdziła Iga.

Zupełnie inaczej odpowiedziała na pytanie dotyczące Laury i Macieja. W ich przypadku się pomyliła, bo spodziewała się sukcesu.

Rzeczywiście po tym, co obejrzałam, pasowali do siebie, więc ja obstawiałam, że oni przetrwają tak na 100 procent.

Anna StarmachStarmach otworzyła się na temat podwójnego macierzyństwa. Nie wychodzi na wspólny spacer

Przypomnijmy, że w programie Iga została żoną Karola. W odcinku finałowym kobieta stwierdziła, że chciałaby dać szansę tej relacji po zakończeniu show, jednak mężczyzna był temu przeciwny. Ujawnił też, że często się kłócili, a sprawy zaszły tak daleko, że czasami musiał ukrywać się przed żoną. Ich związek zakończył się rozwodem. Podobnie było w przypadku Laury i Macieja.

Więcej o: