Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wyszli na romantyczną kolację. "Cudnie w trójkę wyglądacie!"

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska niebawem przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży i nie stroni od udzielania się w social mediach. Ostatnio dodała zdjęcie z romantycznej kolacji, na którą wybrała się ze swoim mężem.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są parą niesamowicie medialną. Siatkarz i aktorka prężnie działają na swoich social mediach. Zborowską na Instagramie śledzi ponad 300 tysięcy obserwatorów, jej męża zaś 100 tysięcy mniej.

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niebawem zostaną rodzicami

Para obecnie cieszy się wzmożoną popularnością, ponieważ niebawem czekają ich narodziny pierwszego dziecka. Zborowska wielokrotnie wspominała, że w okresie ciąży często nie czuje się kwitnąco, jednak najwyraźniej ostatnio samopoczucie dopisywało przyszłej mamie i wraz z mężem postanowiła wyskoczyć na kolację.

Zofia Zborowska w poście zdradziła, że w ciąży apetyt jej dopisuje, a w ostatnich dniach miała okazję gościć w kilku warszawskich restauracjach. Poprosiła też swoich obserwatorów o polecenie wegetariańskich knajp w stolicy. Warto zaznaczyć, że aktorka od wielu lat promuje dietę roślinną.

Ale było fajnie wyjść na kolacje na miasto. Jak ja za tym tęskniłam! A wy, jakie macie gastro rekomendacje? Trzeba wspierać knajpy, bo cholera wie kiedy je znowu zamkną. Piszcie polecajki! Chętnie się zainspirujeę. Tylko Vege albo vegan plis - napisała.
 

Fani zachwyceni ostatnim zdjęciem Zborowskiej i Wrony

Pod zdjęciem, oprócz nazw polecanych knajp, posypały się również komplementy w kierunku Zosi i Andrzeja. Fani byli zachwyceni ich stylizacjami.

Śliczna, kwitnąca mamuśka.
Bardzo ładnie razem wyglądacie, od dawna was śledzę i na swój sposób podziwiam za normalność.
O rany, jacy piękni ludzie
Cudnie w "trójkę" wyglądacie!  - czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że Andrzej i Zosia wyglądają razem uroczo. Małżonkowie w swoim towarzystwie promienieją i rozkwitają, nic więc dziwnego, że internauci tak chętnie podglądają życie tej młodej pary.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.