Syn Karoliny Ferenstein-Kraśko skończył 14 lat. Mama pęka z dumy nie tylko z tego powodu. "Sam sobie zrobił prezent"

Karolina Ferenstein-Kraśko świętuje ważny dzień, bowiem jej syn Konstatny skończył właśnie 14 lat. Dumna mama opublikowała z tej okazji post na Instagramie.

Karolina Ferenstein-Kraśko ostatnio ma coraz więcej powodów do świętowania. Jej najstarszy syn Konstanty odnosi liczne sukcesy w jeździectwie konnym - pasji, którą zakorzeniła w nim jego mama. To jednak nie wszystko, ponieważ ten zdolny nastolatek skończył właśnie 14 lat. Dumna Karolina Ferenstein-Kraśko nie mogła pominąć tego faktu milczeniem, dlatego też dodała na Instagramie obszerny wpis w całości poświęcony Konstantemu. 

Zobacz wideo Piotr Kraśko o imprezie Kingi Rusin w Hollywood: "Amerykanie są bardzo specyficzni"

Syn Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki skończył 14 lat. Jego mama pęka z dumy

W opublikowanym poście Karolina Ferenstein-Kraśko wróciła pamięcią do chwili narodzin syna, która - jak zaznaczyła - była dla niej wyjątkowo trudnym osiągnięciem. 

Właśnie w tej chwili się urodził czternaście lat temu! Ten dzielny, waleczny młody człowiek! Mój syn, z którego jestem bardzo, bardzo dumna! Jego przyjście na świat mogę porównać do bardzo trudnego GRAND PRIX - napisała na Instagramie. 
 

Żona dziennikarza nadmieniła również, że Konstanty sprawił sobie przedterminowy prezent z okazji urodzin w postaci kolejnego sukcesu w Finale Złotej Rundy.

(....) Swoje urodziny w tym roku postanowił świętować już kilka dni wcześniej. Sam sobie zrobił prezent, zajmując trzecią lokatę w Finale Złotej Rundy podczas Gałkowo Perlage Masters!

Wpisowi Karoliny Ferenstein-Kraśko towarzyszą zdjęcia Konstantego, wykonywane podczas różnych zawodów jeździeckich. Syn znanej pary został bowiem powołany do reprezentowania Polski podczas jeździeckich mistrzostw Europy

Podobny do rodziców?

ZOBACZ TEŻ: Konstanty Kraśko został powołany do jeździeckiej kadry Polski. Tata pęka z dumy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.