Dominik Abus z "Gogglebox" dodał urocze zdjęcie z rodziną. "Synuś podobny do tatusia"

Dominik Abus, znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" jest związany z Igą Muszakowską, z którą ma trzyletniego syna. Rodzina chętnie promuje się na Instagramie, a niedawno dodali zdjęcia z wypadu do galerii handlowej. W komentarzach obserwatorzy zachwycają się podobieństwem synka do ojca.

Dominik Abus stał się rozpoznawalny dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Komentuje tam wraz z Krzysztofem Radzikowskim programy telewizyjne, a swoimi uwagami panowie nieraz rozbawiają widzów do łez. Radzikowski i Abus to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par w programie, a panowie zgromadzili na swoich Instagramowych kontach już pokaźne grono obserwatorów.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

Dominik Abus zjadł z rodziną szybki posiłek w galerii

Dominik, którego profil na Instagramie śledzi prawie 300 tysięcy osób, często publikuje zdjęcia, na których nie stroni od pokazywania swojej rodziny. Mężczyzna jest partnerem Igi Muszakowskiej. Para ma trzyletniego synka. Kilka dni temu Dominik wybrał się ze swoją rodziną do galerii handlowej, gdzie wspólnie zjedli szybki posiłek. Zdjęcia z tego wydarzenia Abus dodał na swoje social media. Obserwatorom nie umknęło podobieństwo dziecka do Dominika. Internauci zauważyli, że synek jest niezwykle wpatrzony w swojego ojca i nawet na zdjęciach widać, że łączy ich szczególnie silna więź.

Zapatrzony w ojca jak w obrazek. Autorytet widać tata.
Synuś podobny do tatusia.
Super. Tatuś zapatrzony i dumny z synka - komentowali fani pod postem Dominika.
 

Dominik Abus od kilku lat związany jest z Igą Muszakowską

Dominik Abus od kilku lat związany jest z Igą Muszakowską. Wspólnie wychowują trójkę dzieci: bliźniaki z poprzedniego związku Igi oraz syna którego ojcem jest Dominik.

Iga Muszakowska chroni swoją prywatność i niewiele wiadomo o jej życiu, chętnie jednak pozuje do zdjęć ze swoim popularnym mężem oraz uroczymi dzieciakami. Abus wielokrotnie powtarzał, że związek z Igą to jedna z najlepszych rzeczy, jakie przytrafiły mu się w życiu, a kobieta pomogła mu w walce z depresją.

Więcej o: