Karolina Szaciłło jest w ciąży. Ojcem jej dziecka jest były mąż Moniki Mrozowskiej. "Ostatnie pół roku były dla nas rollercoasterem"

Karolina Szaciłło poinformowała obserwatorów, że spodziewa się dziecka. Dziennikarka pochwaliła się ciążowymi krągłościami.

Dziennikarka Karolina Szaciłło i jej ukochany Maciej mają już syna. Teraz ogłosili na Instagramie, że spodziewają się kolejnej pociechy. Karolina jest już w czwartym miesiącu ciąży i - jak zapewnia - czuje się rewelacyjnie.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

książę Harry, książę WilliamKsiążę Harry pominął brata. Wiadomość o narodzinach Lilibet wysłał najpierw Kate

Karolina Szaciłło jest w ciąży. "Ostatnie pół roku były dla nas rollercoasterem"

Karolina wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciążowe krągłości. Pisarka pod fotografią zamieściła obszerny opis, w którym przyznała, że okres ciążowych niedogodności ma już za sobą:

Ostatnie pół roku były dla nas prawdziwą przejażdżką na rollercoasterze. Były chwile trudne, były też te intensywne - m.in. premiera "Jestem kobietą", a gdzieś pomiędzy nimi pojawił się promyk nadziei. Teraz "promyk" kończy 4 miesiące, rośnie i rozwija się modelowo. Mama pożegnała już szczęśliwie uciążliwe mdłości i wymioty pierwszego trymestru.
 

Dziennikarka przyznała, że z optymizmem patrzy w przyszłość i oczekuje narodzin drugiej pociechy, która ma przyjść na świat w okresie jesiennym:

Z energią i uśmiechem na twarzy (oczywiście nie zawsze) wkraczamy w nieznane, ale wypełnione miłością. A nasza rodzina kolejnego małego człowieka przytuli pod koniec listopada. Takie wieści na początku tego upalnego tygodnia. Pięknego, wypełnionego miłością dnia, kochani. Nic tak nie równoważy moich ciążowych wahań nastroju, jak oddech i medytacja.

Daniel MartyniukDaniel Martyniuk pokazał córkę. Laura skończyła już dwa lata. Ależ wyrosła

Mąż Karoliny, Maciej Szaciłło, ma jeszcze dwie córki z poprzedniego związku. Był mężem aktorki Moniki Mrozowskiej, która w 2003 roku urodziła Karolinę, a siedem lat później - Jagodę.

Więcej o: