Książę Harry był zakochany w modelce. To ona mogła zostać księżną zamiast Meghan. Co ich poróżniło?

Książę Harry, zanim związał się na dobre z Meghan Markle, spotykał się z modelką Sarah Ann Macklin. O mały włos nie zostałaby księżną.

Książę Harry, zanim poślubił Meghan Markle, słynął ze swojego hulaszczego stylu życia. Nie raz był przyłapany przez paparazzi po mocno zakrapianych imprezach. Miał też przelotne miłości. Niedługo przed ślubem z Meghan poznał modelkę Sarah Ann Macklin, w której się mocno zauroczył. Niewiele brakowało, a zostałaby księżną u jego boku.

Królowa Elżbieta IINowy członek rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta II jest wniebowzięta

Zobacz wideo Zabawne nagranie księcia Harrego i Eda Sheerana

Książę Harry był zakochany w modelce. To ona mogła zostać księżną

Sarah Ann Macklin to była fotomodelka, która kilka lat temu zawróciła w głowie księciu.

Poznali się na prywatnej imprezie, kiedy jego relacja z Meghan dopiero zaczęła się rozwijać. Bombardował ją wiadomościami - powiedziała brytyjskiej prasie Angela Levin, królewska biografka.

Choć między nimi zrodziło się coś więcej, oboje doszli do wniosku, że do siebie nie pasują.

Ona żyje w zdrowy sposób, prawie wcale nie pije alkoholu. Nadawali na innych falach. Zachowanie Harry'ego nie było zobowiązujące - powiedział informator portalu Daily Express.
 

księżna DianaAuto po księżnej Dianie wystawione na sprzedaż

Po rozstaniu z Sarah Ann Macklin książę Harry randkował już z Meghan Markle. Natomiast jego była, po 12 latach zrezygnowała z roli modelki. Miała dość przedmiotowego traktowania i dyktowania modelkom, by utrzymywały perfekcyjną figurę. Skupiła się na swojej pasji, którą jest zdrowe odżywianie.

Poważnym przeoczeniem było to, że modelki, od których oczekiwano dopasowania się do pewnych standardów estetycznych, nie były kształcone w osiąganiu tych celów poprzez jedzenie. A to mogłoby poprawić ich zdrowie, samopoczucie fizyczne i psychiczne - pisze na swojej stronie internetowej była dziewczyna księcia.

Sarah Ann Macklin nie tylko prowadzi bloga dietetycznego, ale także promuje zdrowy styl życia różnymi kanałami. W 2017 roku brytyjski magazyn "The Rake" mianował ją "kobietą roku". Jest specjalistką ds. żywienia, a wykształcenie zdobywała na Oxfordzie. W 2018 roku wystąpiła w Parlamencie Europejskim, mówiąc o wpływie nawyków żywieniowych na rozwój cukrzycy typu 2, która jest w dzisiejszych czasach epidemią. Była modelka udziela się także w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 35 tysięcy obserwujących. Nic więc dziwnego, że książę Harry ze swoim upodobaniem do używek w tamtym czasie nie podbił skutecznie jej serca.

Więcej o: