Kuba Kęsy przegrał z Moniką Brodką w "Idolu". Czym teraz się zajmuje? Po burzy loków nie ma śladu

To zmora każdego talent show, że większość uczestników znika z show-biznesu tuż po zakończeniu telewizyjnej emisji programu. Z problemem tym zmagają się i wygrani, i przegrani, a zajęcie miejsca na podium nie gwarantuje sławy. Pamiętacie, z kim Brodka walczyła w finale "Idola"?

Kuba Kęsy próbował swoich sił w "Idolu" dwukrotnie - w drugiej edycji muzycznego talent show, w której nie doszedł nawet do tzw. etapu klubowego oraz w trzeciej, zajmując drugie miejsce na podium i przegrywając wówczas z Moniką Brodką. Zwyciężczyni programu jest znana i ceniona w branży artystycznej do dziś. A czym zajmuje się jej finałowy rywal?

Kęsy spotkał się niedawno z inną laureatką prowadzonej przez Macieja Rocka produkcji Polsatu - Alicją Janosz. Brali udział we wspólnym projekcie.

Zobacz wideo "Idol" był kuźnią gwiazd. Nawet nie spodziewacie się, kto wystąpił w muzycznym show!

Kuba Kęsy zmienił się nie do poznania. Pamiętacie jego występy w "Idolu"?

Na instagramowym profilu Alicji Janosz pojawiło się zdjęcie z wyborów Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego - wydarzenia, podczas którego za oprawę muzyczną odpowiedzialna była ona sama, jej mąż (Bartosz Niebielecki) oraz Kuba Kęsy. Na wspólnej fotografii znajomych z dawnych lat widać, jaką metamorfozę przeszedł "rywal" Moniki Brodki. Diametralnie zmienił fryzurę. Obciął charakterystyczne, bujne loki!

Kuba Kęsy (metamorfoza)Kuba Kęsy (metamorfoza) East News, Instagram/ @alicjajanoszofficial

Dziś z takimi fajnymi i zdolnymi chłopakami zagraliśmy na wyborach Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Jednak śpiewanie to niezły wytrych i nawet na finał wyborów miss można się wcisnąć, mając dwa metry bez 50 cm - zażartowała Janosz. 
 

Czym na co dzień zajmuje się Kuba Kęsy? Po aktywności w sieci można wnioskować, że śpiew jest nadal jego pasją. Pochodzący z Kluczborka wokalista publikuje na Instagramie nagrania coverów popularnych zespołów rockowych i prezentuje umiejętności grania na perkusji oraz gitarze elektrycznej. 

 

Przypomnijmy sobie, jak stawiał pierwsze muzyczne kroki w "Idolu".

 

Myślicie, że Kuba Kęsy ma jeszcze szansę na powrót do show-biznesu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.