Maja Hyży broni swojego partnera przed hejterem. Ostrzega: Komentarze wypisuje pewna osoba, wiem która

Maja Hyży rozpoczęła batalię sądową z byłym mężem. Pokłosiem konfliktu wokalistki z ojcem dwóch synów jest fala hejtu, która spadła na jej obecnego partnera. Celebrytka stanęła w jego obronie. Domyśla się, kto stoi za wypisywaniem negatywnych komentarzy w sieci i ostrzega.

Maja Hyży kilka dni temu spotkała się z byłym mężem na rozprawie sądowej. Od kwietnia na bieżąco informuje internautów o przebiegu konfliktu z ojcem jej dwóch synów bliźniaków - Grzegorzem Hyżym. Według wcześniejszych relacji wokalistki to właśnie dzieci są "ofiarami wojny", którą toczy z eks partnerem. Teraz gwiazda programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dodała, że kolejnym poszkodowanym tej batalii jest jej obecny ukochany, Konrad. Mężczyzna, choć nie udziela się w mediach, stał się tematem internetowych dyskusji. 

Zobacz wideo Maja Hyży mówi wprost o konflikcie z byłym mężem!

Maja Hyży broni partnera: To jest przerażające

Maja Hyży wybrała się na pogaduchy z dawno niewidzianą koleżanką do jednej ze znanych, warszawskich knajp. W drodze do centrum nagrała w samochodzie filmik z apelem i ostrzeżeniem dla hejtera, który miał wypisywać na temat jej chłopaka negatywne komentarze. Piosenkarka nie przebiera w słowach i sugeruje, że wie, kim jest wspomniany "tajemniczy" internauta. 

Komentarze, które wypisuje pewna osoba - wiem która - jest to tak żenujące i przerażające, że musiałam się totalnie odciąć. Przykre dla mnie jest to, że najbardziej dostaje mój Konrad, który kompletnie nie jest osobą publiczną i tak naprawdę nie ma też się jak bronić - mówiła na InstaStories. 

Maja HyżyMaja Hyży Instagram/ @majahyzy

Maja HyżyHyży "rozpoczyna wojnę" z byłym mężem. Nazwała go agresorem

W dalszej części krótkiego przemówienia zwróciła się wprost do hejtera. 

Mam nadzieję, że masz satysfakcję z tego, że wypisujesz te wszystkie bzdury na jego temat, ale karma wróci. 

Wokalistka nie zdradziła szczegółów, jak brzmią negatywne komentarze, których adresatem jest ojciec jej małej córki.

Mikołaj Radwan z Piotrem FronczewskimJako dziecko grał w "Tata, a Marcin powiedział...". Czym zajmuje się teraz?

Więcej o: