Figura, Doda, Kalicka i inni na premierze "Dziewczyn z Dubaju". Ale rewia mody! Wanda Rabczewska: ARCYDZIEŁO. Co z Emilem?

Doda zrelacjonowała w sieci prywatną imprezę, na której pojawili się jej bliscy i obsada "Dziewczyn z Dubaju". Rabczewska postawiła na mini i różową marynarkę.

Pandemia zmusiła Dodę do przełożenia premiery "Dziewczyn z Dubaju". Artystka ogłosiła niedawno, że oficjalna premiera odbędzie się już jesienią, tymczasem 13 czerwca zaprosiła rodzinę i ekipę na prywatny pokaz swojego dzieła. Rabczewska wyglądała zjawiskowo.

Zobacz wideo Doda relacjonowała imprezę na swoim Instagramie

Figura, Doda, Kalicka i inni na premierze "Dziewczyn z Dubaju". Ale rewia mody! Wanda Rabczewska: ARCYDZIEŁO

Doda zrelacjonowała na InstaStories niedzielne popołudnie. Okazuje się, że w tajemnicy przed mediami zorganizowała prywatną premierę "Dziewczyn z Dubaju", na którą zaprosiła rodzinę oraz ekipę produkcji. Jej mama, Wanda Rabczewska, nie mogła nachwalić się dzieła córki.

Jestem pod wrażeniem. Film jest przepiękny pod każdym względem, można określić go jednym słowem: arcydzieło. I jakość bardzo wysoka, wrażliwość, piękne sceny. Bogactwo, przepych, wszystko w jednym. Dramaturgia... Coś pięknego, gratuluję, pani producent - stwierdziła, zwracając się do córki.

Doda pokazała na Instagramie, kto wpadł na imprezę. Była Maria Sadowska, Olga Kalicka, Paulina Gałązka, Katarzyna Figura i inni, którzy grali w filmie. Wszyscy prezentowali się pięknie, ale najwięcej uwagi przykuwała sama organizatorka. Dorota postawiła na czarną mini, szpilki od Saint Laurent oraz różową marynarkę. 

Doda zrobiła prywatną premierę 'Dziewczyn z Dubaju'Doda zrobiła prywatną premierę 'Dziewczyn z Dubaju' screen IG

Niestety, na relacjach nie udało nam się dostrzec Emila Stępnia, który odpowiadał za "finanse i administrację biurową" przy produkcji "Dziewczyn z Dubaju". W środę Rabczewska poinformowała, że rozwodzi się z nim, ale nie chciała publicznie poruszać tego tematu i nie zdradzała szczegółów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.