Karolina Szostak chwali się metamorfozą. Pokazała zdjęcia przed i po. Fani zachwyceni: Niemożliwe nie istnieje

Karolina Szostak może pochwalić się jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie. Teraz dziennikarka pokazała, jak wyglądała przed zrzuceniem kilogramów. Efekt robi wrażenie.

Za sprawą metamorfozy Karolina Szostak była swego czasu na ustach całej Polski. Znana dziennikarka sportowa Polsatu schudła w rok ponad 30 kilogramów i nadal nie przestaje zachwycać sylwetką. Szostak pochodzi do swojej przemiany z dużym dystansem, co widać na jej Instagramie.

Zobacz wideo Karolina Szostak pokazała się przed lustrem w całkowicie naturalnej wersji

Agnieszka Kaczorowska z rodzinąMaciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej, odniósł się do afery z jej udziałem

Karolina Szostak chwali się metamorfozą. Pokazała zdjęcia przed i po

Karolina Szostak jest dumna z metamorfozy i chętnie o niej opowiada. Mało tego, wydała nawet kilka książek, w których opowiada swoją historię i motywuje inne kobiety do dbania o siebie. W czwartek pokazała na Instagramie zdjęcia z 2016 i 2021 roku. Widać na nich, jak ogromną przeszła przemianę.

Jojo i po jojo #bodypositive - napisała dziennikarka.
 

Metamorfoza kosztowała Szostak wiele wyrzeczeń. Przygodę z odchudzaniem rozpoczęła w 2014 roku, co zbiegło się z jej udziałem w programie "Taniec z Gwiazdami".  Następnie stosowała m.in. dietę pudełkową 1000 kcal oraz post dr Dąbrowskiej. Jej dieta opierała się głównie na warzywach i owocach, natomiast jak ognia unikała alkoholu, papierosów czy kawy. Dziennikarka musiała bacznie przestrzegać wszelkich reguł postu, ponieważ dzisiaj cieszy się świetną sylwetką bez efektu jojo. 

Zobacz też: Robert Kudelski przeszedł imponującą metamorfozę, ale nie tylko on. Przemiany tych gwiazd robią piorunujące wrażenie

Wcześniej też było ładnie, ale najważniejsze, że teraz zdrowiej.
Niemożliwe nie istnieje.
Moja inspiracja - czytamy komentarze fanów pod zdjęciami.

Marcin i Kara, 'Hotel Paradise 3'"Hotel Paradise". Marcin i Kara zamieszkali razem! Chłopak potwierdził domysły

Prezenterka jest popularna nie tylko na ekranie, ale też w sieci. Na Instagramie obserwuje ją ponad 162 tys. użytkowników.

Więcej o: