Aleksandra Żebrowska szczerze o łączeniu macierzyństwa z karierą. Ona na słuchawce, Felek liże jej brodę. "To mój wspólnik"

Aleksandra Żebrowska odpowiedziała na pytanie fanów, jak łączy wychowywanie trójki dzieci z prowadzeniem własnego biznesu. Jak zwykle była szczera do bólu.

Grafik Aleksandry Żebrowskiej pęka w szwach. Żona popularnego aktora wychowuje trójkę dzieci i spełnia się zawodowo. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi sklep oferujący m.in. ubrania dla ciężarnych kobiet oraz tych, które już szykują się do porodu lub karmią piersią. Teraz Żebrowska opowiedziała, jak łączy rodzicielstwo z biznesem.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Grzegorz Sobieszek / Olga FryczByły partner Olgi Frycz komentuje jej ciążę. "Jesteś bardzo dzielna"

Żebrowska szczerze o macierzyństwie i biznesie. "Felek pruka buzią do słuchawki"

Aleksandra Żebrowska przyznała na Instagramie, że to właśnie dzieciom zawdzięcza swój biznes. Gdyby nie one, firma by w ogóle nie powstała. Jak mówi, bywa jednak różnie.

W tym roku marka kończy pięć lat, a ja oprócz Frania i Henia mam dziesięciomiesięcznego Felka, którego dalej karmię piersią i jestem z nim w domu prawie cały czas. Siłą rzeczy uczestniczy on w niektórych rozmowach telefonicznych, np. liżąc mi brodę. Kiedyś takie odgłosy dziecka w tle strasznie mnie stresowały. Teraz, kiedy nawet podczas ważnej rozmowy Felek pruka buzią do słuchawki, odpowiadam rozmówcy szybkim "przepraszam, to mój wspólnik" - wyjaśnia Żebrowska.

Gwiazda słynie z dystansu do siebie i pokazywania macierzyństwa w żartobliwy i szczery sposób. Nie ma problemu, aby przyznać, że posiadanie trójki dzieci czasami utrudnia prowadzenie własnego biznesu. Zaznacza jednak, że jest to całkowicie normalne.

Zdarza mi się przełożyć wszystko na jutro, bo po nieprzespanej nocy zwyczajnie nic mi nie wychodzi, a dzieciaki mają gorszy dzień i wieczorem potrzebują porozmawiać o zagrożeniach, jakie stwarza dla nas tsunami. W rzece. Czy to wszystko spowalnia rozwój firmy? W moim przypadku zdecydowanie tak. Czy uniemożliwia jej funkcjonowanie? Nie, bo nie jestem już jedyną osobą, która za wszystko odpowiada sama. Czy mogłabym inaczej, bardziej efektywnie organizować swój czas i pracę w firmie? Pewnie tak. Ale i tak jest lepiej niż było kiedyś. Teraz pracują ze mną cztery dziewczyny, w tym dwie moje siostry. Każda mama ma inaczej - w moim przypadku prowadzenie własnego biznesu przy trójce dzieci (mimo super męża-taty i wielu innych pomocnych dłoni) - nie jest ani wzorowe, ani usłane kwiatkami - przekonuje Aleksandra Żebrowska.
 

MarinaMarina pochwaliła się wystrojem salonu. Glamour? Nie!

Przypomnijmy, że Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są małżeństwem od 2009 roku. Para ma trzech synów - dziesięcioletniego Franciszka i siedmioletniego Henryka, a kilka miesięcy temu na świat przyszedł Feliks.

Więcej o: