Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Pokazała zdjęcie z Urzędu Stanu Cywilnego. Teraz tłumaczy

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś intensywnie przygotowują się do powitania na świecie dziecka. Ostatnio aktorka dodała na swoim Instagramie zdjęcie, które poruszyło media. Wzięli ślub?

Agnieszka Włodarczyk ze swoim partnerem, Robertem Karasiem, spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka chętnie dzieli się przygotowaniami do porodu w swoich mediach społecznościowych. Tam też dodała zdjęcie wskazujące na to, że przed narodzinami dziecka para być może postanowiła sformalizować swój związek. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk mówi o swoich dolegliwościach w ciąży

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub z Robertem Karasiem?

W czwartek Włodarczyk na swoim InstaStories dodała wymowne zdjęcie. Agnieszka podzieliła się z obserwatorami fotografią tabliczki Urzędu Stanu Cywilnego. Relację opatrzyła jedynie skromnym, pojedynczym serduszkiem. Co przez to chciała nam przekazać?

Być może w urzędzie, wraz ze swoim partnerem, Robertem, postanowili sformalizować związek, by uniknąć niektórych procedur po narodzinach dziecka. A może aktorka już urodziła i postanowiła zarejestrować malucha? Aktorka skomentowała czwartkową fotografię dość enigmatycznie:

Zobacz wideo
Są trzy powody, dla których chodzi się do Urzędu Stanu Cywilnego. Pierwszy przykry to jest zgon - tutaj się nie zgadza. Drugi to jest ślub, a trzeci to jest uznanie ojcostwa. Także domyślcie się, który z tych powodów był prawidłowy - podpowiedziała.

Uznanie ojcostwa przed porodem jest jak najbardziej możliwe. Wystarczy, że rodzice stawią się w Urzędzie Stanu Cywilnego z dokumentami oraz kartą ciąży i złożą przed urzędnikiem odpowiednie oświadczenie. Agnieszka dodatkowo pokazała też zupełnie pustą salę ślubów w Urzędzie, więc chyba jednak mówiła rzeczywiście o uznaniu ojcostwa, a nie o bardzo skromnej uroczystości ślubnej.

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?! TłumaczyAgnieszka Włodarczyk wzięła ślub?! Tłumaczy Fot. Agnieszka Włodarczyk / Instagram

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - związek

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk są ze sobą od zeszłego roku. W lipcu aktorka postanowiła ujawnić swój związek z triathlonistą, a już na początku obecnego roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Robert i Agnieszka skrzętnie przygotowują się do narodzin dziecka. Zarówno dla aktorki, jak i dla sportowca będzie to pierwszy potomek. Nic dziwnego, że nie potrafią ukryć ekscytacji, jaka towarzyszy im w czasie oczekiwania na dziecka. Para przebudowała dom, aby zapewnić odpowiednie warunki. Agnieszka skompletowała już wyprawkę i kupiła wózki. Czy w tym rozgardiaszu znajdą również czas na zorganizowanie ślubu? Kto wie.

Więcej o: