Były partner Olgi Frycz komentuje jej ciążę. "Zawsze możesz na mnie liczyć". Aktorka odniosła się do jego słów

Olga Frycz poinformowała na Instagramie, że jest w ciąży. Post skomentował jej były partner i ojciec jej pierwszego dziecka. Okazuje się, że aktorka może liczyć również na jego wsparcie.

Olga Frycz napisała we wtorek na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka. Wiadomość zaskoczyła fanów, ponieważ aktorka ma na zdjęciu już sporych rozmiarów brzuszek. We wcześniejszych postach nie było niczego widać. Gwiazda nie podała, kto jest ojcem dziecka, lecz wiadomo, że będzie je wychowywać sama. Teraz głos zabrał jej były partner i ojciec jej pierwszej córki, Grzegorz Sobieszek.

Joanna Racewicz i Barbara Kurdej-SzatanGwiazdy na ściance. Kurdej-Szatan w mocnym makijażu

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Były partner Olgi Frycz komentuje jej drugą ciążę

Były narzeczony Olgi Frycz skierował do niej kilka ciepłych słów.

Hela na bank będzie super siostrą, a ty jesteś super mamą, bo jesteś bardzo bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak, jak mówiłem wiele razy, zawsze możesz na mnie liczyć - napisał Grzegorz Sobieszek na profilu swojej byłej partnerki.

Aktorka odpowiedziała mu w równie miły sposób.

Dziękuję Grzesiu. Jesteś super przyjacielem i będziesz fajnym wujkiem - odpisała pod jego komentarzem.

Były partner Olgi Frycz zareagował na jej ciążęByły partner Olgi Frycz zareagował na jej ciążę fot. instagram.com

Monika RichardsonRichardson na wakacjach ubolewa nad losem lokalsów. "Kupiłam córci bluzkę"

Para wychowuje razem córkę Helenkę, która urodziła się w 2018 roku. Związek nie przetrwał, jednak Olga Frycz nie raz podkreślała, że z ojcem jej dziecka łączą ją przyjacielskie relacje i może liczyć na niego jeśli chodzi o podział obowiązków. Aktorka po rozstaniu z partnerem w 2019 roku pisała na Instagramie:

Spędziliśmy wspólnie trzy i pół roku, mamy do siebie szacunek, a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową. Wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną, jest dla nas najcenniejszy.

Frycz i Sobieszek nie ukrywają, że mają dobry kontakt i wspólnie wychowują córkę. Podkreślają, że jej dobro jest dla nich najważniejsze. Jak widać, aktorka będzie mogła liczyć na jego pomoc także teraz.

Więcej o: