Monika Richardson na wakacjach ubolewa nad losem lokalsów. "Kupiłam córci bluzkę". Fanka podziwia i nawiązuje do rozwodu

Monika Richardson razem z nowym partnerem wypoczywa w Hiszpanii. Prezenterka zwiedza i rozmyśla nad losem mieszkańców małej wyspy.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski wybrali się na pierwsze wspólne wakacje za granicą. Ich wybór padł na Hiszpanię, skąd prezenterka co jakiś czas publikuje nowe zdjęcia. Były już romantyczne kadry z plaży, a teraz przyszedł czas na typowo turystyczne fotografie z wycieczki na Tabarcę.

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Małgorzata RozenekRozenek pokazała niewidziane dotąd zdjęcia z kliniki. Tak starała się o ciążę

Monika Richardson na wakacjach poznaje nowe kultury

Monika Richardson próbuje maksymalnie wykorzystać czas spędzony w Hiszpanii i poznać nowe kultury. Prezenterka odwiedziła mała wyspę zlokalizowaną w pobliżu Alicante oraz Santa Pola. Rozmowy z lokalsami skłoniły ją do przemyśleń.

Tabarca. Mała wysepka u wybrzeży Guardamar, na południe od Alicante. Pływają tam promy ze stałego lądu. Warto się wybrać, bo lokalsi (na stałe mieszka tam 300 osób) już bardzo cienko piszczą... Brak turystów to dla nich kompletna katastrofa. Kupiłam córci bluzeczkę koronkową, a miłe małżeństwo właścicieli sklepiku obniżyło mi cenę o połowę. Dobrze nam się rozmawiało i miałam wrażenie, że byli tak wdzięczni za naszą wizytę, że chętnie zaprosiliby nas na obiad. 27 stopni w cieniu. Dla nas, wymarzniętych okropnym majem, to było cudowne popołudnie - napisała Monika Richardson.

Nie trzeba było długo czekać, aby na nowe zdjęcia Moniki zareagowali internauci. Jedna z fanek nawiązała do rozstania prezenterki ze Zbigniewem Zamachowskim.

Emil Haidar / DodaByły chłopak Dody wyśmiewa jej rozwód. Emil Haidar zamieścił ostry przytyk

Moniko kochana. Mąż też mnie porzucił, a ja dopiero potem zaczęłam zwiedzać świat - napisała.

Monika Richardson nie zostawiła tego bez odpowiedzi. Dziennikarka, zareagowała bez użycia słów, ale i tak bardzo wymownie, zostawiając... serduszko.

Więcej o: