Program "Jeden z dziesięciu" miał zniknąć z ekranów. Teleturniej powraca na antenę TVP. "Strony znalazły porozumienie"

Dobre wieści dla fanów programu "Jeden z dziesięciu" - program ma wrócić na antenę TVP. Stacja wydała w tej sprawie komunikat.

W ostatnich miesiącach było wyjątkowo głośno o programie "Jeden z dziesięciu". Po dwuznacznych słowach Tadeusza Sznuka pojawiły się spekulacje, że program ma zniknąć z anteny. Na szczęście - nic z tych rzeczy. Jak dowiadujemy się z Onetu, między firmą producencką a Telewizją Polską doszło do porozumienia - format ma wrócić na antenę. 

Zobacz wideo Długoletnie rekordy w telewizji polskiej. "Telewizja miała twarz Ireny Dziedzic"

Violetta VillasVioletta Villas pierwszą celebrytką PRL-u. "Jest cycowo? Jest? No jest!"

Program "Jeden z dziesięciu" powraca na wizję. "Strony znalazły porozumienie"

Jak podaje Onet, Centrum Informacji TVP potwierdziło kolejny sezon programu "Jeden z dziesięciu". W oświadczeniu cytowanym przez portal czytamy:

Strony znalazły porozumienie. Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju obaczymy jesienią, a prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk.

Pierwsze nagrania nowych odcinków mają ruszyć już w połowie czerwca, a z uczestnikami uzgodniono już terminy nagrań.

21 kwietnia, podczas finału 124. serii programu "Jeden z dziesięciu", Tadeusz Sznuk pożegnał się z widzami inaczej niż dotychczas. Zwykle po ostatnim odcinku zapraszał oglądających na kolejną serię teleturnieju. Tamtym razem tego nie zrobił. Błyskawicznie w mediach pojawiły się spekulacje, że program zostanie zdjęty z anteny. Telewizja Polska była zmuszona wydać oświadczenie, później głos zabrał sam Sznuk, który wyznał, że telewizja jest dla niego "nieodgadnioną instytucją". Z kolejnych informacji dowiadywaliśmy się o konflikcie pomiędzy firmą producencką a TVP.

Będziecie oglądać nowe odcinki "Jeden z dziesięciu"? 

Agustin Egurrola, Małgorzata RozenekEgurrola pokazał zdjęcie z planu "You Can Dance"

ZOBACZ TEŻ: Największe wpadki w historii programu "Jeden z dziesięciu". Wybór był trudny, ale te sytuacje śmieszą do łez

Więcej o: