Małgorzata Rozenek pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z kliniki. Tak starała się o ciążę. "Będziemy wdzięczni do końca życia"

Małgorzata Rozenek pokazała intymne zdjęcia z kliniki leczenia niepłodności, które wraz z mężem zrobiła w czasie starań o dziecko.

Dokładnie rok temu, 10 czerwca 2020 roku, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przywitali na świecie swojego syna, Henryka. Podobnie, jak w przypadku dwóch wcześniejszych ciąż, gwiazda korzystała z pomocy lekarzy oraz metody in vitro. Przy okazji pierwszych urodzin syna, pokazała intymne zdjęcia z kliniki, w której przeszła zabieg, a także podziękowała lekarzom.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek chce mieć kolejne dziecko? "Mój Radosław ma swoje plany"

Natalia Kukulska, Anna JantarNatalia Kukulska uczciła 71. urodziny nieżyjącej Anny Jantar

Małgorzata Rozenek pokazała niewidziane dotąd zdjęcia z kliniki. Tak starała się o ciążę

Na zdjęciach widzimy Małgorzatę oraz wspierającego ją Radosława, a także USG wykonane w listopadzie 2019 roku. Na koniec "Perfekcyjna" dodała radosną fotografię, na której pozuje z całą rodziną oraz personelem z kliniki.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek pęka z dumy. Syn podarował jej marynarkę własnego projektu. Fani zgodni: Zdolna bestia

Wszystko zaczęło się w @przychodnia_novum dzięki wspaniałej opiece i ogromnej wiedzy, po pewnych perturbacjach - stało się. Do końca życia będziemy wdzięczni: dr. Lewandowskiemu, dr Kozioł, Annie Wiśniewskiej i całemu zespołowi @przychodnia_novum - napisała Małgorzata Rozenek.
 

Małgorzata Rozenek od dawna otwarcie mówi o problemach z płodnością oraz szansach, jakie daje zapłodnienie metodą in vitro. W jednym z wywiadów wyznała, że o pierwszą ciążę bezskutecznie starała się przez dwa lata. Po wielu nieudanych próbach w końcu zdecydowała się na tę metodę. Dzięki niej na świat przyszli także jej dwaj synowie z poprzedniego małżeństwa. 

Emil Haidar / DodaByły chłopak Dody wyśmiewa jej rozwód. Emil Haidar zamieścił ostry przytyk

Ostatnio gwiazda przyznała, że korzystanie z in vitro jest jednym z powodów, dla którego nie zamierza ochrzcić syna. Chodzi o to, że Kościół katolicki nie akceptuje metody, dzięki której ona ma trzech synów. 

Więcej o: