Magdalena Lamparska pytała syna, czy chce zostać aktorem. Jego odpowiedź jest rozbrajająca

Magdalena Lamparska jest na planie zdjęciowym do kontynuacji filmu "365 dni". Jak się okazuje, do Włoch mogła zabrać swoich najbliższych. Pochwaliła się zdjęciem z synem.

Magdalena Lamparska świetnie dzieli karierę zawodową z życiem rodzinnym. Aktorka prawie cztery lata temu powitała na świecie syna Tymoteusza. Chłopiec jest owocem jej miłości z dziennikarzem Bartkiem Osumkiem. Para pobrała się jesienią 2019 roku w Watykanie. Sama zainteresowana co jakiś czas chętnie dzieli się zdjęciami z najbliższymi na Instagramie. Tak było i tym razem.

Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]

Magdalena Lamparska pozuje z synem i rozprawia o jego planach. Nie chce zostać aktorem

Magdalena Lamparska obecnie pracuje na planie filmu "Ten dzień". To kontynuacja ekranizacji "365 dni" Blanki Lipińskiej. Zdjęcia odbywają się również we Włoszech, gdzie właśnie przebywa cała ekipa, w tym także Lamparska. Na szczęście wyjazd nie musiał równać się z rodzinną rozłąką. Aktorka jest z najbliższymi, a na Instagramie pochwaliła się fotką z synem. Przy okazji zdradziła, kim Tymoteusz chce być, gdy dorośnie.

Chcesz być aktorem? Mamusiu, przecież nie będę się wygłupiał! Chce być strażakiem! Kurtyna - napisała rozbawiona aktorka.

Doda i jej związkiWszyscy mężczyźni Dody. Było ich wielu, ale żaden nie był tym jedynym

Przy okazji wspomniała o tym, jak bardzo się cieszy, że rodzina może towarzyszyć jej podczas wyjazdowych zdjęć.

Ps. Cieszę się, że moje największe szczęście, czyli rodzina jest tu ze mną. Często mnie pytacie, jak sobie radzę, będąc na planie i pracując. No cóż... staram się, żeby moja nieregularność i zmienność życia nie wpływała na poczucie bezpieczeństwa mojej rodziny. Po zdjęciach wracam do piosenek z Akademii Pana Kleksa i historii o dinozaurach. Serio w życiu nie znałam tyle gatunków co teraz. Dzięki rodzinie wszystko u mnie wraca do normalnych proporcji. Cieszę się, że jesteśmy razem - czytamy we wpisie.
 

Jesteście ciekawi kolejnej ekranizacji "dzieła" Blanki Lipińskiej, w który wystąpi Magdalena Lamparska?

Emil Haidar / DodaByły chłopak Dody wyśmiewa jej rozwód. Emil Haidar zamieścił ostry przytyk

ZOBACZ TEŻ: Hanna Lis w rozpaczy. Zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?"

 

Więcej o: