"Plotkara" powraca na ekrany w zupełnie nowej odsłonie. Jakie zmiany czekają fanów serialu? Kiedy premiera?

"Plotkara", kultowy serial o bogatych nastolatkach z Nowego Jorku wraca na ekrany w innej odsłonie. Nowa produkcja przeniesie widzów do świata internetu i współczesnych mediów społecznościowych.

Serial "Plotkara" powraca na ekrany po dziewięciu latach nieobecności. Jednak pod nazwą "Gossip girl" kryje się nowy scenariusz i obsada. Fani serialu z 2007 roku nie zobaczą już swoich ulubionych bohaterów. Ich miejsce zajęli nowi, młodsi, którzy przejęli kontrolę nad szkołą.

Chris z 'Hotelu Paradise' zostanie ojcem!"Hotel Paradise". Marietta kibicuje Chrisowi na nowej drodze. "Będzie dobrym ojcem"

Zobacz wideo "Bridgertonowie", czyli "Plotkara" w kostiumach? [ZWIASTUN]

"Plotkara" w nowej odsłonie. Znany serial z nową obsadą. Czego się spodziewać?

Twórcy serialu zapowiadają coś zupełnie nowego. Nowa "Plotkara" będzie emitowana na antenie HBO Max.

Dziewięć lat temu oryginalna strona internetowa Plotkary została zamknięta. Jednak później nowe pokolenie nowojorskiej młodej elity przejmuje kontrolę w prywatnej szkole Constance Billard. Przewodzi mu blogerka i influencerka (Julien Calloway - przyp. red.). To ona jest numerem jeden i wprowadza przyjaciół w świat show-biznesu i skandali - czytamy w zapowiedzi HBO Max.

Każdy, kto pamięta pierwotny serial, wie, że tytułowa plotkara wysyłała wszystkim SMS-y. Posługiwała się też stroną internetową. "Plotkara" z 2021 roku została unowocześniona. Używa konta na Instagramie, gdzie opisuje wszystkie plotki i skandale związane z uczniami elitarnej szkoły. Wydarzenia w reebocie dzieją się około 12-13 lat po tym, jak triumfy święciła Blair, Serena i ich paczka.

Producenci nie planują, aby ktoś z dawnej ekipy pojawił się w serialu. Natomiast nie zabraknie scen na słynnych już schodach Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, które okupowały przed laty gwiazdki szkoły. Tym razem gwiazdkami będą mało znani aktorzy i debiutanci. Obsada będzie też dużo bardziej różnorodna pod względem etnicznym.

Główne role zagrają: Tavi Gevinson, Thomas Doherty, Emily Alyn Lind, Whitney Peak, Jordan Alexander, Zión Moreno i Adam Chanler-Berat. Natomiast niezmienny zostanie głos narratorki w tle - tak jak w pierwowzorze, plotki opowiadać będzie Kristen Bell. Pierwsze odcinki, które już powstały, wyreżyserowała Karena Evans.

 

Emil Haidar / DodaByły chłopak Dody wyśmiewa jej rozwód. Emil Haidar zamieścił ostry przytyk

"Plotkara". Kiedy oglądać?

Twórcy mają nadzieję, że nowa odsłona powtórzy sukces dawnej "Plotkary". Na razie zapowiedziano dziesięć odcinków. Premiera pierwszego odcinka na antenie HBO Max już 8 lipca. Prawdopodobnie kolejne będą emitowane raz w tygodniu.

Więcej o: