"W jak morderstwo" - komedia z zagadką kryminalną w tle. Kto jest zabójcą? Wielka niewiadoma!

Redakcja Plotka gościła na uroczystej premierze "W jak morderstwo", film na ekranach kin w całej Polsce już od 18 czerwca. Na ściance zapozowały gwiazdy produkcji, a niektóre z nich w rozmowie z reporterem opowiedziały, w kogo się wcieliły.

9 czerwca w Warszawie w kinie Helios odbyła się uroczysta premiera filmu „W jak morderstwo" w reżyserii Piotra Mularuka. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Anna Smołowik, Paweł Domagała, Rafał Królikowski, Dorota Segda czy Olga Sarzyńska. Humorystyczna i wciągająca komedia kryminalna na ekranach kin w całej Polsce już od 18 czerwca.

Zobacz wideo Byliśmy na przedpremierze filmu "W jak morderstwo"

"W jak morderstwo" - komedia z zagadką kryminalną w tle. Kto jest zabójcą? Wielka niewiadoma!

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary - młodej kobiety, znajduje Magda (Anna Smołowik), gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała). Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa – ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery „W" należący do dawno zaginionej przyjaciółki głównej bohaterki, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. Oznacza to nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru… Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.