"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska przeszła małą-wielką metamorfozę. Wystarczyła wizyta u fryzjera

Anna Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Instagramie swoją wizytą u fryzjera. Czy metamorfoza jest tak spektakularna, jak zapowiadała rolniczka?

Anna Bardowska pochwaliła się nowym kolorem włosów po wyjściu od fryzjera. Uczestniczka nie zdecydowała się na zmianę koloru na rudy, ale wygląda pięknie.

Zobacz wideo Anna Bardowska zdradziła imię córki

Ania BardowskaBardowska pokazała kuchnię. Co jest dalej? Dominują czarno-białe wnętrza

"Rolnik szuka żony". Czy Anna Bardowska zmieniła kolor włosów?

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" - Ania Bardowska - w relacji na InstaStory zdradziła, że wybiera się do fryzjera. W rozmowie ze swoim mężem opowiedziała, na jaką metamorfozę zdecyduje się tym razem. Rolniczka wspominała o tym, że nie wyklucza zmiany koloru na rudy.

Grzesiek, zmieniamy kolor na rudy, bo ja jadę do fryzjera. Czym cię tym razem zaskoczę? - relacjonowała Anna Bardowska.

Na Instagramie rolniczka zaprezentowała efekty wizyty u fryzjera. Ostatecznie nie zdecydowała się na rudy kolor. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" niedawno zmieniła kolor włosów na brąz, co bardzo spodobało się jej obserwatorom na Instagramie. Fanki przyznały, że ten odcień wyjątkowo jej pasuje.

Teraz rolniczka znów wybrała się do fryzjera, co zapowiedziała wcześniej w relacji na InstaStory. Sugerowała, że zmieni kolor włosów na rudy, jednak chyba wzięła sobie do serca opinie fanów, bo zdecydowała się jedynie odświeżyć kolor i postawiła na modne hollywoodzkie fale.

Ania BardowskaAnia Bardowska Ania Bardowska/ Instagram screen

Przypomnijmy, że Anna Bardowska brała udział w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym udało jej się spotkać miłość swojego życia. Jej związek z Grzegorzem przetrwał po zakończeniu edycji, a para doczekała się już wspólnych pociech. Ich syn Jan, przyszedł na świat pod koniec 2016 roku. Ponad rok temu ich rodzina powiększyła się o córkę Liwię. Bardowska spełnia się w roli mamy i influencerki - każdy jej krok na Instagramie śledzi ponad 208 tysięcy fanów. Była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zainwestowała także w intratny biznes. Razem z mężem prowadzi sklep, w którym promuje swoją książę.

Ania i Grzegorz z 'Rolnik szuka żony'Anna z "Rolnik szuka żony" zrobiła dom... własnymi rękami. To prezent

Jak wam się podoba Anna Bardowska w ciemnych włosach?

Więcej o: