Olga Frycz zdradziła płeć drugiego dziecka. Wybrała też imię pochodzące z języka greckiego

Olga Frycz podzieliła się z fanami radosną nowiną i zdradziła, że po raz drugi zostanie mamą. Aktorka pochwaliła się wyraźnie zaznaczonym, ciążowym brzuchem i zdradziła, jakiej płci będzie jej drugie dziecko. Wyjawiła również imię.

Olga Frycz zaskoczyła fanów najnowszym wyznaniem na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z córką, na którym od razu w oczy rzuca się jej krągły brzuch. Aktorka potwierdziła, że ponownie jest w ciąży. Postanowiła zdradzić płeć i imię, które wybrała dla dziecka. Fanom bardzo przypadło do gustu. 

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk pokazała się bez makijażu. Aktorka żartuje ze swoich zmarszczek

Olga Frycz zdradziła płeć i imię drugiego dziecka 

Olga Frycz na początku ukrywała, że jest w drugiej ciąży. Stan aktorki zrobił się na tyle widoczny, że postanowiła podzielić się tą rewelacją zanim fani zauważą jej krągłości. Nie zdradziła jednak, w którym jest miesiącu. Na Instagramie dodała fotkę z Heleną i przyznała, że dziewczynka niebawem zostanie starszą siostrą. Okazuje się, że aktorka spodziewa się drugiej córki i postanowiła dać jej na imię Zosia, które pochodzi z języka greckiego. „Sophia" oznacza „mądrość".

Czekamy na ciebie, Zosiu - napisała. 

Aktorka świetnie odnajduje się w macierzyństwie. Nie ukrywała, że zamierza samotnie wychować córki i dodała, że zawsze może liczyć na wsparcie rodziny i bliskich. Z ojcem Heleny, Grzegorzem Sobieszkiem, łączy ją przyjacielska relacja, mimo że postanowili się rozstać, to ze względu na córkę pozostają w dobrych kontaktach.  

We wpisie Olga dodała, że czuje się bardzo dobrze. W komentarzach nie zabrakło gratulacji od fanów i znajomych z branży. 

Ben Affleck, Jennifer LopezJennifer Lopez i Ben Affleck już planują ślub? Amerykański tabloid nie ma wątpliwości

Zośki to fajne dziewczyny - napisała Magda Steczkowska. 
Zosiula, czekamy na ciebie - skomentowała Zofia Zborowska. 

Olga chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z Heleną i widać, że spełnia się w macierzyństwie. Być może gdy na świat przyjdzie jej druga córka, również pokaże Zosię na swoim profilu.

Serdecznie gratulujemy. 

Więcej o: