Jennifer Lopez i Ben Affleck już planują ślub? Amerykański tabloid twierdzi, że to pewne

Jennifer Lopez i Ben Affleck ledwo zaczęli okazywać sobie publicznie czułość, a amerykańskie tabloidy donoszą, że... planują ślub.

Romans Jennifer Lopez i Bena Afflecka kwitnie w najlepsze. Artystka po rozstaniu z Aleksem Rodriguezem coraz częściej widywana jest ze swoim byłym narzeczonym. Para, która kiedyś była na szczycie popularności, po ponad 18 latach wraca na języki komentujących show-biznesowe salony. Nie bez powodu - mówi się, że między dwojgiem artystów faktycznie ponownie zaiskrzyło. Choć zarówno Jennifer, jak i Ben nie komentują swojej relacji, to do mediów przecieka coraz więcej materiałów potwierdzających ich uczucie - zarówno zdjęcia, jak i doniesienia od osób bliskich. Amerykański tabloid "Woman's day" twierdzi nawet, że para... planuje ślub!

Zobacz wideo Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze 2021 roku

Jennifer Lopez, Ben Affleck, Kate WinsletKate Winslet odniosła się do związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują ślub? Amerykański tabloid twierdzi, że to już pewne

Jak donosi "Woman’s Day", Affleck oświadczył się podczas zachodu słońca w posiadłości w Miami. Ślub ma być niezwykle wystawny - jak twierdzi informator magazynu, Lopez ma bardzo zależeć na ślubie kościelnym. Pierwotnie chciała nawet, aby odbył się w Rzymie, lecz niestety przez pandemię wie, jak trudne byłoby to do realizacji. Tabloid donosi nawet, że J.Lo wciąż ma suknię ślubną, którą planowała założyć podczas ślubu z Affleckiem jeszcze w 2003 roku. Z magazynu dowiadujemy się również, że nie jest wykluczony motyw przewodni uroczystości:

Choć chcieliby zachować prostotę, to nie wykluczają motywu głównego. Ben uwielbia kraje latynoamerykańskie i podoba mu się pomysł ślubu w tym stylu, co byłoby ukłonem w stronę korzeni Lopez.

Myślicie, że to możliwe, że tak szybko planują ślub?

Doda i Emil StępieńDoda rozwodzi się z mężem. Historia jej miłości z Emilem Stępniem jest burzliwa

ZOBACZ TEŻ: "Bennifer" powraca. On złamał jej serce, ale ona wybaczyła mu nawet zdradę z tancerką. Historia relacji

Więcej o: