Nie żyje Michele Merlo. Włoski piosenkarz miał 28 lat

Nie żyje Michele Merlo - włoski piosenkarz, który zdobył popularność biorąc udział we włoskiej edycji programu "X Factor". Miał zaledwie 28 lat.

Nie żyje włoski piosenkarz Michele Merlo. Z informacji wynikających z włoskich mediów przyczyną śmierci była ostra białaczka, której objawy pojawiły się w przeciągu kilku dni. Miał zaledwie 28 lat. 

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Nie żyje Michele Merlo. Włoski piosenkarz miał 28 lat

Jak podaje włoska prasa, Merlo 3 czerwca trafił na oddział intensywnej terapii z objawami ostrej białaczki, skąd błyskawicznie został przewieziony na salę zabiegową. W nocy z czwartku na piątek nastąpił wylew krwi do mózgu, w związku z czym została przeprowadzona kolejna operacja. W ciągu kolejnych godzin stan zdrowia włoskiego piosenkarza miał dramatycznie się pogorszyć. Lekarze nie potrafili mu pomóc - artysta zmarł 6 czerwca w niedzielę wieczorem.

 

Po śmierci piosenkarza jego najbliżsi przekazali informacje, że Merlo czuł się gorzej od dłuższego czasu - skarżył się przede wszystkim na silne bóle gardła i głowy. Niestety nikt nie podejrzewał, że cierpi na białaczkę. W środę 2 czerwca 28-latek trafił na izbę przyjęć jednego ze szpitali nieopodal Bolonii, ale lekarze mieli źle odczytać symptomy i odesłać mężczyznę do domu, twierdząc, że zmaga się ze zwykłą infekcją wirusową. Merlo dostał jedynie antybiotyki. 

Nie żyje Michele Merlo. Kim był włoski piosenkarz?

Michele Merlo zdobył popularność dzięki udziałowi we włoskiej edycji programu "X Factor" i "Amici" (jeden z najpopularniejszych talent-show we Włoszech). 28-latek był uzdolniony muzycznie - śpiewał, grał na gitarze, komponował i pisał teksty utworów. Poniżej prezentujemy piosenkę z repertuaru Michele:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.