Córka Adrianny Biedrzyńskiej jest aktorką i właśnie skończyła 27 lat. Mama pokazała ich archiwalne zdjęcie

Adrianna Biedrzyńska zamieściła wpis, w którym życzyła córce wszystkiego, co najlepsze. Michalina Robakiewicz skończyła 27 lat.

Adrianna Biedrzyńska ze związku z Maciejem Robakiewiczem ma córkę Michalinę. W czwartek, kilkadziesiąt minut po północy, poinformowała, że dziewczyna właśnie kończy 27 lat. Zamieściła z tej okazji zdjęcie, na którym była świeżo po porodzie.

Zobacz wideo Julia Wieniawa trenuje na domowej siłowni

Adrianna BiedrzyńskaAdrianna Biedrzyńska o stresie i depresji: Wygenerowały u mnie guza mózgu

Adrianna Biedrzyńska składa życzenia córce

Michalina Robakiewicz jest córką Adrianny Biedrzyńskiej. Dziewczyna postanowiła iść w ślady sławnej mamy i również zostać aktorką. Od lat realizuje swoje plany. Jako dziewięciolatka zaczęła przygodę od serialu "Klan" i grała tam przez dwanaście lat. W wieku 20 lat dołączyła do obsady "Na Wspólnej", gdzie występuje do dziś. Ostatnio z kolei można było ją zobaczyć w filmie Władysława Pasikowskiego "Psy 3. W imię zasad". 

Zobacz też: Córka Adrianny Biedrzyńskiej zaczynała jako dziecko w "Klanie". Na Instagramie pokazuje DUŻO

Michalina i Adrianna mają na swoich profilach w mediach społecznościowych mnóstwo wspólnych ujęć - zarówno te nowsze, bardziej aktualne, jak i starsze, zrobione, gdy Robakiewicz była jeszcze dzieckiem.

 

W dniu urodzin córki Biedrzyńska złożyła jej instagramowe życzenia i opublikowała archiwalną fotografię. Na zdjęciu widać, jak karmi ją piersią.

27 lat temu… Dokładnie o tej godzinie, o której piszę - 00:40, 10 czerwca, przyszła na świat moja mała córeczka… Najpiękniejszy moment w życiu matki. Happy Birthday Misiu - podpisała zdjęcia Biedrzyńska.
 

Adrianna BiedrzyńskaAdrianna Biedrzyńska świętuje rocznicę związku na Instagramie. Dodała zdjęcia z mężem

Są do siebie podobne? Naszym zdaniem bardzo!

Więcej o: