Doda rozwodzi się z mężem. Historia jej miłości z Emilem Stępniem jest burzliwa

Doda ogłosiła, że rozwodzi się z mężem, Emilem Stępniem. Nie podała powodów tej decyzji, choć w show-biznesie plotkowano o kryzysie w ich związku już od pewnego czasu. Przypominamy początki tej pary i historię miłości. Jak to się zaczęło?

Dorota Rabczewska poinformowała fanów o rozwodzie na swoim profilu na Instagramie. Napisała, że to jej decyzja, lecz w pełni przemyślana i ostateczna. Jak wyglądały początki jej znajomości z Emilem Stępniem? Para nie od razu ujawniła się ze swoimi uczuciami. Związek trwał pięć lat i był najdłuższym spośród medialnych relacji Dody od początku kariery.

ONSKanye West i Irina Shayk randkują! Para została przyłapana podczas spaceru

Zobacz wideo Wzruszona Doda pokazuje wyjątkowy prezent, który otrzymała od rodziców

Doda bierze rozwód. Jakie były kulisy jej związku z Emilem Stępniem?

Można powiedzieć, że tę parę połączyła pasja do filmu. Emil Stępień jest producentem filmowym. Pracował przy filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", do którego Doda nagrała piosenkę i właśnie tak się poznali. Później piosenkarka zagrała rolę w kolejnej produkcji "Pitbull. Ostatni pies", którą reżyserował Własydsław Pasikowski. Następnie Doda i Emil Stępień pojawili się razem na Festiwalu Filmowym w Cannes. Utrzymywali wówczas, że łączy ich tylko przyjaźń i tę narrację zachowywali dosyć długo.

Na Instagramie gwiazdy pojawiały się jednak zdjęcia z różnych imprez i wakacji, na których fani rozpoznawali Emila. Oficjalnie związek był potwierdzony dopiero, kiedy para wzięła ślub, a właściwie dwa śluby. Prawdopodobnie (Doda i Emil nadal ukrywali się ze swoim związkiem) w marcu 2018 roku para wzięła ślub cywilny w Ciechanowie. Natomiast 14 kwietnia 2018 roku Doda stanęła na ślubnym kobiercu przed ołtarzem w hiszpańskiej Marbelli. Po fakcie artystka tłumaczyła, że przynajmniej z początku chciała chronić swój związek.

Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów. Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO! - pisała w mediach społecznościowych.

Basia i Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise 3". Krystian szczerze komentuje związek Basi i Krzysztofa

Ich miłość przeplatała się z życiem zawodowym. Od dłuższego czasu razem pracują nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Emil Stępień jest producentem, a film ma mieć premierę jesienią tego roku. Doda podkreśliła, że rozwód nie wpłynie na ich relacje biznesowe.

Moje prywatne decyzje nie są promocją filmu. Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za finanse i administrację biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień - napisała Doda na Instagramie.

Doda do tej pory miała burzliwe życie uczuciowe. Kilka jej związków rozpadło się w ciągu roku lub dwóch lat. Do najbardziej medialnych należy jej małżeństwo z Radosławem Majdanem, które zawarła w 2005 roku, jednak już dwa lata później para wzięła rozwód. Jej drugie małżeństwo już niedługo także będzie należało do przeszłości.

Więcej o: