Uroczysta premiera filmu "W jak morderstwo". Romantyczna Staniszewska-Herbich i córka Grabowskiego jak rajski ptak

W środę wieczorem odbyła się uroczysta premiera filmu "W jak morderstwo". Gwiazdy produkcji chętnie pozowały na ściance. Film na ekranach kin w całej Polsce już od 18 czerwca.

9 czerwca odbyła się uroczysta premiera nowego filmu "W jak morderstwo". W opisie dystrybutora (Next Film) czytamy, że fabuła opowiada o Magdzie (Anna Smołowik), gospodyni domowej i nałogowej czytelniczce kryminałów, która znajduje ciało ofiary. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała), któremu brak zmysłu rasowego detektywa. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery "W", należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie? Sprawdźmy!

Zobacz wideo Sprawdźcie zwiastun filmu

Uroczysta premiera filmu "W jak morderstwo". Romantyczna Staniszewska-Herbich i córka Grabowskiego jak rajski ptak

Jedną z głównych ról w filmie "W jak morderstwo" zagrał Paweł Domagała. Na premierze pojawił się w bardzo eleganckim zestawie, składającym się z dopasowanej marynarki, spodni oraz czarnej koszulki. Jego żona i zarazem córka Andrzeja Grabowskiego postawiła za to na dwukolorową suknię sięgającą aż do ziemi.

Paweł Domagała, Zuzanna GrabowskaPaweł Domagała, Zuzanna Grabowska KAPiF

Bardzo romantycznie wyglądała Sandra Staniszewska-Herbich. Aktorka postawiła na proste, rozpuszczone włosy oraz bardzo delikatny makijaż. Letnia sukienka pięknie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Dobrała do niej dosyć specyficzną torebkę oraz szpilki.

Sandra Staniszewska-HerbichSandra Staniszewska-Herbich KAPiF

Dorota Segda postawiła na całkowitą klasykę. Czarna sukienka i szpilki w tym samym kolorze zawsze wyglądają dobrze. Czasem jednak warto odrobinę zaszaleć.

Dorota SegdaDorota Segda mat. prasowe

Więcej zdjęć z przedpremiery filmu i czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii. Która stylizacja spodobała się wam najbardziej? "W jak morderstwo" do obejrzenia w kinach już od 18 czerwca!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.