Zofia Zborowska w "Dzień dobry TVN". Gwiazda pokazała się w nowej fryzurze. "Jak ślicznie wyglądasz"

Zofia Zborowska była gościem porannego programu "Dzień dobry TVN". Zachwyciła fanów swoim uczesaniem. Ale to, co miała do powiedzenia było równie ważne.

Zofia Zborowska w środę została zaproszona do studia "Dzień dobry TVN". Z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą rozmawiała o kulcie idealnego ciała. Dyskusja miała związek ze sławnym już jedzeniem zapiekanek na na Zbawixie.

Zofia Zborowska w "Dzień dobry TVN"

W studiu "Dzień dobry TVN" gwiazda prezentowała się w bardzo naturalnej odsłonie. W długiej kwiecistej sukience widać było dokładnie ciążowe kształty. Delikatny makijaż podkreślił urodę aktorki. Jednak największe zaskoczenie wywołała fryzura Zofii Zborowskiej. Kojarzymy ją zawsze z burzą długich włosów, a w dzisiejszym wydaniu mogliśmy podziwiać ją z prostymi, gładko uczesanymi włosami.

 

Internauci w komentarzach wpisali wiele ciepłych słów pod adresem aktorki:

Jestem dumna, że mamy tak super i mądre kobiety jak Zosia.
Ma dziewczyna równo pod sufitem, dobrze gada to fajnie móc przy śniadaniu posłuchać.
Jak zawsze super! Naturalnie, szczerze i bez spiny. Zapiekanka omnomnom.
Jak ślicznie wyglądasz.

Przypomnijmy, że Zofia Zborowska często wypowiada się na temat naturalności i jest przeciwna modzie na kult idealnego ciała. Szczególnie mocno zaapelowała do fanów po tym, gdy została sfotografowana przez paparazzi. Zofia Zborowska razem z Aleksandrą Domańską wybrały się na zapiekanki na plac Zbawiciela. Zostały sfotografowane, a ich zdjęcia z opublikowane.

W odpowiedzi na reakcję mediów aktorka nagrała wideo i zaapelowała do fanów o refleksję. Gwiazda stanowczo nie zgadza się z krytykowaniem czyjegoś wyglądu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.