Księżna Kate w ukrytej kamerze. Nagrywała ją Meghan Markle. Co znajduje się na taśmach?

Plotkuje się, że Meghan Markle i księżna Kate nie pałają do siebie sympatią. W głośnym wywiadzie dla Oprah Winfrey Meghan przyznała, że przed jej królewskim ślubem doszło między nimi do spięcia. Okazuje się, że ma jeszcze jednego asa w rękawie. Podobno Markle nagrywała w ukryciu rozmowy z księżną Kate.

Rodzina królewska jest znowu pod ostrzałem. Meghan Markle i Harry w wywiadzie stulecia oskarżyli instytucję o rasizm i brak pomocy, czy wsparcia. To zdecydowanie wpłynęło na ich relacje, które krótko mówiąc są dosyć chłodne. Gdy wyglądało na to, że dojdzie między nimi do pojednania, zagraniczne media rozpisują się o taśmach z księżną Kate w roli głównej. Z ukrycia miała nagrywać ją Meghan. Zaszkodzi rodzinie królewskiej?

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Księżniczka EugeniaKsiężniczka Eugenia wrzuciła do sieci relację z synem. Zdjęcia niosą przesłanie

Meghan Markle nagrywała w ukryciu księżną Kate 

Wydawało się, że narodziny córki Meghan Markle i księcia Harry'ego pogodzą skłóconą rodzinę. Małżonkowie oddali hołd królowej Elżbiecie i zmarłej księżnej Dianie nazywając córkę na ich cześć. Okazuje się, że mają w zanadrzu prawdziwą bombę, którą mogą naprawdę zaszkodzić monarchii. 

Jak ujawnia Woman’s Day, gdy Meghan i książę Harry byli wyższymi członkami rodziny królewskiej i mieszkali w Pałacu Kensington ukradkiem robili zdjęcia i nagrywali wideo swoimi telefonami. Wygląda na to, że już wtedy zbierali "brudy" na monarchię. Biografka Harry’ego, Angela Levin, udzielając wywiadu dla brytyjskiego talkRADIO potwierdziła istnienie zdjęć i nagrań i przyznała, że nie zawahają się ich użyć. Gdy materiały zostaną ujawnione najbardziej uderzą w księcia Williama i jego żonę, z którymi Sussex'owie spędzali najwięcej czasu. 

Meghan jest najbardziej zła za to, że Kate kilka razy pokazała jej swoja wyższą rangę. Kate skarciła ją za kierowanie jednym z jej własnych asystentów, a Meghan nigdy tego nie odpuszcza. Nikogo nie zdziwiłoby, gdyby Meghan potajemnie nagrywała spotkania z Kate z ich mężami. Nie ma wątpliwości, że Meghan starannie zaaranżowałaby wyciek takich taśm, aby upewnić się, że wyjdzie z tego jako ofiara - zdradził informator. 

Książę Karol, Meghan Markle, książę HarryDziennikarze spytali księcia Karola o narodziny córki Harry'ego. Odpowiedział wymijająco

Meghan i Harry w wywiadzie dla Oprah Winfrey nie ukrywali, że mają żal do rodziny królewskiej o to, jak zostali potraktowani. Przedstawili sytuację tak, jakby życie w pałacu było prawdziwą męką i ze wszystkim musieli radzić sobie sami (mimo lokajów i służby, która była dostępna na każde ich skinienie). 

Więcej o: