Księżniczka Eugenia wrzuciła do sieci nową relację z synem. Zdjęcia Augusta z maskotką niosą ważne przesłanie

Księżniczka Eugenia w piękny sposób uczciła ważne dla ludzkości święto. Opublikowała wymowne zdjęcia czteromiesięcznego syna ze specjalną przytulanką.

Syn księżniczki Eugenii przyszedł na świat na początku lutego. Od tego czasu dumna mama wrzuca co jakiś czas zdjęcia małego Augusta do sieci. Tym razem fotografie niemowlaka niosą ważne przesłanie. W ten sposób wnuczka królowej Elżbiety uczciła Światowy Dzień Oceanów. 

Zobacz wideo Od ślubu wnuczki królowej Elżbiety minęły już dwa lata!

Księżniczka Eugenia zaangażowała syna do promocji międzynarodowego święta

Księżniczka Eugenia od najmłodszych lat przekazuje swojemu synowi wartości i mądrość życiową dotyczącą dbania o kondycję planety. Choć zdjęcie malucha z pluszowym rekinem nie wpłynie znacząco na poprawę sytuacji ekologicznej świata, symbolicznie nawołuje do podejmowania prób powstrzymania zagrażającej ludzkości katastrofy klimatycznej. 

Fotografia leżącego na bujaku i przytulającego maskotkę Augusta miała zapewne przyciągnąć uwagę internautów. 

Syn księżniczki EugeniiSyn księżniczki Eugenii Instagram/ @princesseugenie

Dzisiaj jest Światowy Dzień Oceanów. Dzień uczczenia naszych wspaniałych oceanów i wszystkich żyjących w nich stworzeń. Dzień podniesienia świadomości na temat czegoś tak integralnego dla całego naszego życia… I dzień na przytulanie się z pluszowymi rekinami - skomentowała na InstaStories.

Księżnicka Eugenia i Jack Brooksbank z synemPołożna zrobiła księżniczce Eugenii zdjęcie z synem. Znamy też imiona chłopca

Księżniczka Eugenia nie zakończyła procesu uświadamiania fanów na publikacji uroczego kadru dziecka. Młoda mama zrelacjonowała również wycieczkę do londyńskiego Forest for Change w Somerset House, w którym podziwiała czterysta żywych eksponatów przyrodniczych. 

Dzisiaj odwiedziłam Forest for Change w Somerset Hous. Miałam okazję wysłuchać niesamowitych ludzi, którzy robią niezwykłe rzeczy, aby pomóc chronić nasze oceany i są źródłem dobrych zmian dla wód i zamieszkujących je stworzeń. Dziękuję za zaproszenie, rozmowę o oceanach i za moją nową rolę - ambasadorki Blue Marine Foundation - pochwaliła się w social mediach. 
 

Gratulujemy objęcia nowej i tak ważnej funkcji!

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle urodziła drugie dziecko! Wybrali wyjątkowe imiona dla córki

Więcej o: