Ida Nowakowska świętuje "miniurodzinki" syna, publikując piękny kolaż. Jest też nowe zdjęcie z łóżka

Ida Nowakowska ogłosiła na Instagramie, że jej syn skończył już miesiąc. Z tej okazji na Instagramie tancerki pojawiła się nowa fotografia chłopca.

Dokładnie 7 maja 2021 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Idy Nowakowskiej i jej partnera Jacka Herndona. Gwiazda TVP nie ukrywała, że posiadanie własnej rodziny jest jej ogromnym marzeniem. Przez ostatnie miesiące relacjonowała przebieg ciąży, a po narodzinach chłopca bardzo szybko wróciła na salony. Miniony poniedziałek był dla niej bardzo ważny, bo maleństwo skończyło właśnie miesiąc.

Zobacz wideo Relacjonowała również wyjście ze szpitala

Ida Nowakowska świętuje "miniurodzinki" syna, publikując piękny kolaż. Jest też nowe zdjęcie z łóżka

Ida Nowakowska opublikowała na InstaStories zdjęcie z łóżka. Zostało zrobione wieczorową porą, a młoda mama oraz syn powoli szykują się do snu. Na kolejnym ujęciu znajduje się natomiast kolaż aż czterech fotek chłopca. Zostały one wykonane w ostatnim miesiącu.

Jeden miesiąc małego przystojniaka. Miniurodzinki - podpisała.

Karol, LauraKarol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem?! Fani mają dowody

Ida NowakowskaIda Nowakowska instagram/idavictoria

Niemal pod każdym zdjęciem, które publikuje Ida Nowakowska w swoich mediach społecznościowych, pojawiają się zachwyty i komplementy od fanów.

Piękna rodzinka, a pani szczęście i spełnienie jest tak widoczne, że aż buzia się nam uśmiecha.
Cudowna rodzinka!
Widać ogromną radość z macierzyństwa - piszą w komentarzach.

Iza Małysz z mamąIza Małysz pokazała zdjęcie z mamą. Są do siebie podobne?

Ostatnio tancerka udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do krytyki ze strony internautek. Zarzuciły jej, że zbyt szybko wróciła do pracy.

Świat ordynarnych ludzi, zwłaszcza kobiet, jest mi obcy. Przeraża mnie. Nie rozumiem go. Jestem szczęśliwa wśród ludzi, którzy zmieniają świat na lepsze, szanują każde życie. "Girl power" to dla mnie walka o godność, szacunek, poczucie bezpieczeństwa, o możliwość jak najlepszego rozwoju nas i naszych dzieci - podsumowała w rozmowie z Plejadą.

Najważniejsze, że Ida czuje się szczęśliwa.

Więcej o: