Dorota Naruszewicz rozwiodła się z mężem. Jakie ma z nim relacje? Chce zadbać o komfort córek. "To trudny wiek"

Dorota Naruszewicz na początku marca poinformowała, że kilka miesięcy wcześniej rozwiodła się z mężem, z którym przez lata wychowywała dwie córki: Ninę i Nellę. To właśnie dla ich dobra wciąż utrzymuje przyjazne stosunki z byłym partnerem.

Dorota Naruszewicz rozstała się z Tomaszem Żórawskim po ponad piętnastu latach małżeństwa. Para w 2005 roku przypieczętowała ślubem swój dziesięcioletni związek. Teraz aktorka układa sobie życie na nowo i coraz częściej pojawia się w mediach. W wywiadzie dla jednego z tygodników opowiedziała o relacjach z byłym partnerem. Mimo rozwodu udało im się stworzyć dla dorastających córek bezpieczną przestrzeń. 

Zobacz wideo Kaczorowska już zawsze zostanie Bożenką, a Naruszewicz Beatką z "Klanu". Jak gwiazdy reagują na serialowe łatki?

Dorota Naruszewicz ma dobre stosunki z byłym mężem

Aktorka znana głównie z roli Beaty z "Klanu" jest mamą dwóch nastoletnich córek, z którymi nie tak dawno wystąpiła w "Dzień dobry TVN". Jak twierdzi, nie zamierza utrudniać dziewczynom kontaktu z ojcem, ponieważ dorastające Nina i Nella potrzebują obojga rodziców. Z Tomaszem Żórawskim, u boku którego spędziła ćwierć wieku, doszła do niezbędnego porozumienia. 

Rzeczywiście, udało nam się, mamy dobre stosunki. Zależało nam na tym, żeby je utrzymać ze względu na nasze dzieci. Dla nich do końca życie będziemy przecież mamą i tatą. I chciałabym, żeby dziewczynki miały jak najlepsze relacje ze swoim tatą. Jedna z córek w tym roku wchodzi w pełnoletniość, druga ma 15 lat. To trudny wiek - wyznała zatroskana gwiazda w rozmowie z dziennikarzami "Dobrego Tygodnia". 

Dorota Naruszewicz rozwiodła się z Tomaszem ŻórawskimNaruszewicz: Kilka miesięcy temu wzięłam rozwód. Rozstała się z mężem milionerem

Informacja o rozwodzie Naruszewicz i Żórawskiego

Tych dwoje łączyło wielkie uczucie, a wieść o rozwodzie była dla fanów aktorki sporym zaskoczeniem. Dorota przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, by jej ukochany (prawnik) mógł realizować tam swoje plany zawodowe, założyła z nim rodzinę, a w 2011 roku zrezygnowała z pracy na planie "Klanu", żeby poświęcić się wychowywaniu córek. Dziś chce skupić się na własnych potrzebach. 

Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód. Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca!- zakomunikowała na Instagramie. 

Życzymy Dorocie powodzenia na nowym etapie życia. 

Joanna JędrzejczykJeszcze kilka lat temu Joanna Jędrzejczyk zarabiała grosze. Nie zgadniecie, gdzie pracowała