Sebastian Fabijański wyznał, że jest dzieckiem alkoholika. Maffashion odniosła się do jego wypowiedzi. "Mam charakter"

Maffashion skomentowała wyznanie Sebastiana Fabijańskiego. Influencerka zdradziła także, czy nie bała się wejść w związek z dzieckiem alkoholika.

W ostatnim czasie Sebastian Fabijański po raz pierwszy opowiedział o swojej trudnej przeszłości. Aktor wyznał, że jest jednym z Dorosłych Dzieci Alkoholików. Od lat uczęszcza na terapię, próbując poradzić sobie z traumami z dzieciństwa. Do wyznania Fabijańskiego odniosła się jego partnerka, Maffashion.

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski wieszczy: Czerwiec, lipiec i koniec letniej bajki

Sebastian Fabijański wyznał, że jest dzieckiem alkoholika. Maffashion odniosła się do jego wypowiedzi. "Mam charakter"

Maffashion w rozmowie z "Party" przyznała, że swoim wyznaniem Fabijański chciał pomóc osobom, które zmagają się z podobnymi problemami.

Chciał rozliczyć się z przeszłością. Wierzy, że jego słowa mogą przydać się innym osobom z rodzin z kłopotami alkoholowymi.

Influencerka wyznała, że aktor bardzo poświęca się rodzinie:

Zwariował na punkcie Bastka. Jest totalnie w niego zapatrzony i okazuje mu dużo miłości.

Zapytana, czy nie bała się związku z osobą, która ma trudną przeszłość, odpowiedziała:

To zależy chyba od siły uczucia i charakteru człowieka. Jeden rozstanie się, bo partner miał wypadek i jeździ na wózku, drugi przy nim zostanie. A ja... mam charakter.

Sebastian Fabijański usłyszał diagnozę, którą było silne zaburzenie lękowe ze stanami depresyjnymi uniemożliwiającymi codzienne funkcjonowanie. Aktor przyznał, że życie go "przeorało". Od lat chodzi na terapię, a teraz chce tak wychować syna, by Bastian nie był obciążony podobnymi problemami. Jak wspominał swoją relację z ojcem w dzieciństwie?

Ciągle słyszałem: Nie płacz, zachowuj się tak i tak. Nie czułem się kochany. Ojciec nie podchodził do mnie z miłością, żeby mnie przytulić.

Małgorzata Socha odpowiada na plotki, czy jest w czwartej ciążyMałgorzata Socha jest w ciąży? Aktorka odpowiedziała na plotki

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Fabijański wspomina pobyt w szpitalu psychiatrycznym wymownym wpisem. "Mam już dość"

Więcej o: