Dzisiaj egzotyczne wakacje i wielka kariera, a nie tak dawno Joanna Jędrzejczyk zarabiała grosze. Nie zgadniecie, gdzie pracowała

Joanna Jędrzejczyk udzieliła wywiadu, w którym wspomniała swoją starą pracę. Zdradziła, że zarabiała w niej 200 zł tygodniowo.

Joanna Jędrzejczyk odniosła w ostatnich latach niekwestionowany sukces. Długo można byłoby wyliczać jej sportowe osiągnięcia i nagrody. W show-biznesie również radzi sobie świetnie. Wzięła już udział w kilku programach rozrywkowych, wystąpiła w filmie "Kobiety mafii 2", a niedawno została jurorką trzeciej edycji show TVP - "Dance Dance Dance". Jędrzejczyk spełnia swoje marzenia i pasje, jednak jeszcze siedem lat temu nie mogła sobie na to pozwolić. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o długiej drodze na szczyt.

Zobacz wideo Jędrzejczyk szybko odnalazła się w roli jurorki

Jeszcze kilka lat temu Joanna Jędrzejczyk zarabiała grosze. Nie zgadniecie, gdzie pracowała

Trzykrotna mistrzyni świata w boksie tajskim udzieliła wywiadu "Twojemu Imperium". Wróciła wspomnieniami do 2014 roku i ówczesnej pracy w warzywniaku. Jędrzejczyk zarabiała wtedy 200 zł tygodniowo i jednocześnie ciężko trenowała. Jest jednak wdzięczna za ten etap w swoim życiu.

Przede wszystkim doceniam to, co mam. To, kim jestem. I dziękuję Bogu za każdy dzień. Siedem lat temu pracowałam w warzywniaku, zarabiałam dwieście zł tygodniowo. Jednocześnie trenowałam i poświęcałam się karierze. Dzisiaj znajduję się w zupełnie innym miejscu, ale długa droga, jaką do niego przeszłam, sprawia, że twardo stąpam po ziemi.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska postanowiła przytyć. Pochwaliła się efektami

Joanna podkreśliła, że pieniądze i sukces nie zmieniły jej osobowości.

Mogłabym być dzisiaj w Polsce, a jutro w Mediolanie. Kupić sobie samochód, o jakim tylko zamarzę, ale to o niczym nie świadczy. Prezesem, celebrytą i mistrzynią tylko się bywa. A człowiekiem jest się do końca. Pozostaje z nas tylko tyle, ile damy siebie innym - czytamy na łamach "Twojego Imperium".

Cieszymy się, że Jędrzejczyk, która jest znana na całym świecie, pamięta, gdzie zaczynała i jak długą drogę przeszła. Doceniacie, że podzieliła się swoją historią?

To nie koniec sądowej batalii pomiędzy Angeliną Jolie a Bradem PittemAngelina Brad znowu przeciwko sobie w sądzie. Walczą o willę, apartament i zamek