Agustin Egurrola o nowej edycji "Mam talent!". Będzie tęsknił? Zwrócił się do ekipy programu

Agustin Egurrola od lat związany był z programem "Mam talent!", ale kilka miesięcy temu zrezygnował ze współpracy z TVN-em i przeniósł się do TVP. Jak wspomina atmosferę, która panowała na planie show?

Agustin Egurrola w wywiadzie dla serwisu Plejada nawiązał do kolejnej edycji "Mam talent!". Nie weźmie w niej udziału ze względu na zerwanie współpracy z TVN-em. Jaki stosunek ma do kolegów, z którymi kiedyś tworzył zgraną ekipę? Choreograf nie szczędził pochwał.

Ten program jest absolutnie niezwykły" - zaznaczył. 
Zobacz wideo Egurrola jest aż tak surowym trenerem? Węgiel poleciały łzy!

Agustin Egurrola o "Mam talent!": Trzymam kciuki

Popularny choreograf nie ukrywa, że talent show, w którym przez ponad sześć lat zasiadał na jurorskim fotelu, odegrał w jego życiu istotną rolę. Mimo bolesnego i szeroko komentowanego w mediach "rozstania" ze stacją TVN na temat ekipy programu wypowiada się w samych superlatywach. Oficjalnie pozdrowił Foremniak, Chylińską i Prokopa

"Mam talent!" to bardzo ważny program, w którym brałem udział. Trzymam kciuki za kolejną edycję tego show. Z całych sił pozdrawiam Małgosię Foremniak, Agnieszkę Chylińską, Marcina Prokopa i wszystkich, z którymi pracowałem przy produkcji tego programu. Mam nadzieję, że znów odniosą spektakularny sukces, bo ten program jest absolutnie niezwykły - mówił w rozmowie z dziennikarzami portalu Plejada. 

'Mam talent!''Mam talent!' Agencja Wyborcza.pl

Szymon Hołownia"Mam talent!". Już nie Szymon Hołownia! Wiadomo, kto będzie nowym prowadzącym show

Zmiany w "Mam talent!"

"Mam talent!" powraca na antenę jesienią 2021 roku po dwóch latach przerwy. W tym czasie zaszły spore zmiany kadrowe w ekipie realizatorskiej show. Zamiast związanego z polityką Szymona Hołowni u boku Marcina Prokopa ujrzymy komika Michała Kempę. Przy stole jurorskim zasiądzie z kolei Jan Kliment, który zastąpi współpracującego teraz z TVP Agustina Egurrolę. Choreograf realizuje projekty zawodowe w telewizji publicznej - wystąpił w "Dance Dance Dance" i niedługo zobaczymy go w premierowym formacie "You Can Dance - Nowa generacja". 

Marcin i Kara z 'Hotelu Paradise'Kara i Marcin z "Hotelu Paradise 3" oficjalnie razem! Niektórzy nieco zaskoczeni

Więcej o: