Gwiazdy na premierze filmu "Magnezja". Magdalena Boczarska świeciła cekinami, a Borys Szyc z żoną dopasowali się kolorami

Gwiazdy pozowały na premierowym pokazie filmu "Magnezja". Wśród nich m.in. Magdalena Boczarska, Maja Ostaszewska, Borys Szyc i Andrzej Chyra. Nie obyło się bez modowych wpadek.

W poniedziałek 7 czerwca odbyła się premiera filmu "Magnezja". Polski western gangsterski ma w obsadzie plejadę gwiazd. Aktorzy brylowali na czerwonym dywanie i pozując na ściankach. Na oficjalnym pokazie filmu wyróżniały się także ich stylizacje. Szczególnie kilka z nich zwróciło uwagę.

player.pl/playerplus/programy-online"Milionerzy". Pytanie o "Minecraft" pochłonęło drugie koło ratunkowe. Uczestnik przyznał: To nie jest proste pytanie

Zobacz wideo "Magnezja" - pierwszy western w polskim wydaniu już z teaserem. Ostaszewska rządzi gangiem!

Magdalena Boczarska na premierze filmu "Magnezja"

Magdalena Boczarska na premierę wybrała czarną bluzkę o pudełkowym kroju i bordową, cekinową, przylegającą do ciała spódnicę. Do tego dobrała złotą biżuterię i zegarek na bransolecie, a także czarne sandały na obcasie.

Magdalena Boczarska - premiera filmu 'Magnezja'Magdalena Boczarska - premiera filmu 'Magnezja' fot. KAPiF

Na podobny fason butów, co Magdalena Boczarska, zdecydowała się żona Borysa Szyca, Justyna Nagłowska. Wybrała jednak cielisty odcień. Pozowała w towarzystwie męża we wzorzystej sukience z z bufiastymi rękawami. Do tego dobrała czarną kopertówkę na łańcuszku od Yves Saint Laurent. Całość dopełniła subtelną, ledwo dostrzegalną biżuterią oraz spinkami we włosach. Z kolei Borys Szyc zaprezentował się w granatowej, tweedowej marynarce w czerwoną kratę i granatowych spodniach.

Borys Szyc z żoną - premiera filmu 'Magnezja'Borys Szyc z żoną - premiera filmu 'Magnezja' fot. KAPiF

Małgorzata Gorol postawiła na oryginalną stylizację, która zwracała uwagę. W przewiązanej w pasie sukni w kolorze ciemnej zieleni i pomarańczowego wyglądała jak w satynowym szlafroku. Oryginalny wzór w kwiaty i ptaki tylko pogłębiał to wrażenie. Do tego założyła specyficzne szpilki z tworzywa sztucznego, z zarysowanymi kształtami palców. Jak wam się podoba?

Małgorzata Gorol - premiera filmu 'Magnezja'Małgorzata Gorol - premiera filmu 'Magnezja' fot. KAPiF

Maja Ostaszewska na premierę filmu "Magnezja" postawiła na elegancję z błyskiem. Odtwórczyni jednej z głównych ról założyła biały top i marynarkę. Na dół, podobnie jak Magdalena Boczarska, wybrała cekiny. Postawiła na błyszczącą, srebrną spódnicę długości midi. Do tego klasyczne szpilki w szarym kolorze oraz elegancka, niewielka torebka.

Maja Ostaszewska - premiera filmu 'Magnezja'Maja Ostaszewska - premiera filmu 'Magnezja' fot. KAPiF

Kaja Paschalska, Agnieszka KaczorowskaPaschalska reaguje na wpis Kaczorowskiej. "Jak bardzo można się zatracić w kreowaniu siebie"

"Magnezja". Gwiazdy na premierze. Dawid Ogrodnik nie zachwycił

Jedną z gwiazd, która nie zaliczyła udanej stylizacji, jest Dawid Ogrodnik. Aktor pojawił się w znoszonych butach i jasnych dżinsach. Im dalej, tym gorzej. Na "górę" wybrał rozpiętą czarną koszulę ze świecącej tkaniny, w której nie zapiął mankietów i szarą kamizelkę garniturową z połyskiem. Na szyję założył różaniec.

Dawid Ogrodnik - premiera filmu 'Magnezja'Dawid Ogrodnik - premiera filmu 'Magnezja' fot. Artur Zawadzki/REPORTER

A wam jak podobają się stylizacje gwiazd? Więcej zdjęć w naszej galerii.

Więcej o: