Odmieniona Małgorzata Pieńkowska wypoczywa nad morzem. Furorę robi jej towarzysz. Fani: Duet idealny

Małgorzata Pieńkowska wypoczywa nad Bałtykiem. Gwiazda "M jak miłość" przeszła ostatnio niemałą metamorfozę, co widać na nowych zdjęciach.

Małgorzata Pieńkowska to jedna z największych gwiazd serialu "M jak miłość". Aktorka podbiła serca widzów TVP rolą Marysi, czyli matki bliźniaków - Piotrka i Pawła. Teraz trudno wyobrazić sobie ten serial bez niej. Prywatnie Małgorzata lubi być też w kontakcie ze swoimi fanami, a w niedzielę zaskoczyła ich naturalnymi zdjęciami znad morza.

Zobacz wideo Weronika Rosati zabrała córkę na plan "M jak Miłość"

DodaDoda otrzymała symboliczny prezent od rodziców. Nie kryła wzruszenia

Małgorzata Pieńkowska wypoczywa nad morzem. Furorę robi jej towarzysz

Małgorzata Pieńkowska dumnie prezentuje swoją urodę. Na Instagramie opublikowała serię zdjęć z wypadu nad morze. Aktorka pokazała fotografię ze spaceru ze swoim ukochanym psem. Uwagę fanów przykuło też ujęcie jej twarzy w promieniach słońca. Przez ostatnie lata aktorka przeszła niemałą metamorfozę. Kiedyś stawiała głównie na krótkie fryzury i lubiła bawić się kolorem. Raz była blondynką, innym razem brunetką. Od jakiegoś czasu stawia na ciemne włosy z refleksami do ramion. Trzeba przyznać, że aktorka jest w naprawdę świetnej formie, a w tej fryzurze zdecydowanie jej do twarzy.  

Ja, morze i pies - napisała Małgorzata Pieńkowska.
 

Nowe zdjęcia aktorki bardzo spodobały się jej fanom, którzy zasypali ją pozytywnymi komentarzami. Furorę robi szczególnie pupil Pieńkowskiej.

Idealny duet!
Ale cudny piesek. Mordka do całowania
Wierny i kochany - czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek w intymnej pozie z Radkiem. Takiego zdjęcia jeszcze nie było. "Niesmaczne"

Przypomnijmy, że choć Małgorzata Pieńkowska jest kojarzona głównie z serialem "M jak miłość", w którym gra od 2000 roku, to ma na koncie wiele ról. Pojawiła się m.in. w "Drugiej Szansie", "Klanie" oraz występowała na deskach teatru. 

Więcej o: