Emily Ratajkowski w ogniu krytyki. Zablokowała komentarze, ale nic to nie dało. "Trzymasz dziecko jako rekwizyt"

Emily Ratajkowski nie stroni od pokazywania zdjęć ze swoim synkiem. Jedno z nich wywołało jednak sporą burzę wśród internautów. Skrytykowali modelkę za sposób, w jaki trzymała dziecko.

Emily Ratajkowski to modelka, której dużą popularność przyniosło pojawienie się w teledysku do piosenki "Blurred Lines". Na swoim instagramowym profilu nie stroni pokazywania fotografii pokazujących jej figurę. W marcu tego roku na świat przyszedł jej syn Sylvester. Ostatnie zdjęcie z nim wywołało niepokój wśród internautów.

Zobacz wideo

Emily Ratajkowski w bikini pozuje z synkiem

Emily Ratajkowski aktywnie udziela się na swoim instagramowym profilu. Od kiedy tylko w marcu tego roku na świat przyszedł jej syn, modelka chętnie chwali się fotografiami z maluchem. Tak jak wiele gwiazd unika jednak pokazywania jego twarzy. Nie inaczej było również i tym razem. Na serii zdjęć, którymi uczciła przeddzień własnych urodzin, modelka zapozowała w bikini. Na rękach Ratajkowski pojawił się mały Sylvester Apollo Bear.

Z wymarzonym partnerem wakacyjnym – podpisała post.
 

Uwagę internautów wzbudziło to, w jaki sposób Ratajkowski trzymała chłopca. Na dwóch fotografiach widać, że robi to jedną ręką przez środek pleców, a górna część jego tułowia jest mocno wygięta. Dopiero kolejne dwa zdjęcia pokazują stabilniejszą pozycję Sylvestra. Modelka zdecydowała się wyłączyć możliwość komentowania pod postem. To jednak nie przeszkodziło jej obserwatorom w wyrażeniu opinii. Mieli ku temu możliwość przy okazji kolejnego wpisu. 

Książę Harry i Meghan MarkleMeghan i Harry nazwali córkę Lilibet. O tym imieniu mówili już dwa lata temu

Wszystko w porządku z twoim dzieckiem?
Dlaczego na ostatnim zdjęciu trzymasz dziecko jako rekwizyt?
To superniebezpieczne trzymać dziecko w taki sposób – grzmieli.

Niektórzy wręcz wzywali, by usunęła z Instagrama wcześniejsze zdjęcie z synem.

DodaDoda otrzymała symboliczny prezent od rodziców. Nie kryła wzruszenia

Więcej o: