Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z dziećmi. Adam zaraz przerośnie mamę, a Helenka rozbraja uśmiechem

Katarzyna Cichopek chętnie chwali się swoją rodziną w mediach społecznościowych, jednak dba o to, aby twarze jej dzieci były mało widoczne. Tym razem zrobiła wyjątek.

Kasia Cichopek miała dobrą okazję, aby pochwalić się rodzinnym zdjęciem. 6 czerwca jej mąż, Marcin Hakiel, świętował 38. urodziny. W ten wyjątkowy dzień na Instagramie aktorki nie mogło zabraknąć rodzinnych kadrów. Na nowych zdjęciach widać dzieci znanej pary, które już nieźle wyrosły. Fani wskazali, do kogo są podobne.

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z całą rodziną

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od lat cieszą się dużą sympatią. Para poznała się na planie programu "Taniec z gwiazdami", w którym wygrała nie tylko kryształową kulę, ale i miłość. Doczekali się dwójki dzieci: Adama oraz Helenki. Z okazji urodzin tancerza cała rodzina stanęła przed obiektywem, a pamiątkowe zdjęcie możemy obejrzeć na Instagramie.

Wszystkiego najlepszego @marcinhakiel. Życzymy ci dużo zdrowia, radości z rzeczy małych i dużych, spełnienia marzeń. O dużo miłości to już my zadbamy - napisała Katarzyna Cichopek.
 

Aktorka po raz pierwszy pokazała wizerunki swoich pociech w 2020 rok podczas wyprawy do Zakopanego, jednak najczęściej dzieci mają zakryte twarze lub są po prostu odwrócone od aparatu.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek flirtuje z mężem na Instagramie. Marcin Hakiel obsypuje ją komplementami. "Moja gorąca żonka"

Tym razem skrywają się jedynie za okularami przeciwsłonecznymi, dlatego bez problemu można dostrzec, jak bardzo wyrośli i do kogo są podobni. Trzeba przyznać, że Adam za chwilę przerośnie mamę, a Helenka ma rozbrajający uśmiech. 

Superrodzinka. Syn podobny do mamy, a córeczka do taty.
Dzieci przecudne i w końcu pokazane. I dobrze, jest się czym chwalić!
Dzieci jak z obrazka. Kasiu, uwielbiam cię od zawsze - piszą internauci.

A waszym zdaniem do kogo Helenka i Adam są podobni?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.