"Mam talent!". Opublikowano nowy spot i nawiązano do odejścia Szymona Hołowni. Marcin Prokop wspiął się na wyżyny

TVN szykuje się do emisji nowej edycji programu "Mam talent!". Do sieci trafił spot, w którym występuje Marcin Prokop. W nagraniu skomentowano odejście Szymona Hołowni, który przez lata tworzył niepodrabialny duet z prezenterem.

"Mam talent!" wraca na antenę. 13. edycja zostanie wyemitowana jesienią, a już niedługo ruszają castingi. Od niedawna wiadomo, kto zastąpi Szymona Hołownię, który ze względu na polityczną karierę zrezygnował z prowadzenia show. U boku Marcina Prokopa zobaczymy komika, Michała Kempę. Do sieci trafił spot zapowiadający nowy sezon show. Widzimy na nim prezentera, który wyraża w nim swoją tęsknotę za dawnym kolegą.

Zobacz wideo El Dursi - z "Hotelu Paradise" do "DD TVN"?

"Mam talent!". Marcin Prokop w nowym spocie

Nagranie zaczyna się od spaceru Marcina Prokopa po kilku najważniejszych miejscach Warszawy związanych ze światem polityki. Stoi m.in. przed Pałacem Belwederskim, później przechodzi obok Sejmu i wyraża swoją złość.

Bibi i Simon z 'Hotelu Paradise', Monika KociołekBibi z "Hotelu Paradise" o zdradzie Simona: Zagalopował się

Na ulicy zaczepia mężczyznę podobnego do Szymona Hołowni, a także zrywa jego plakat wyborczy. W pewnym momencie Prokop zabiera głos i odnosi się do zaistniałej sytuacji:

Koniec tego smutku, wraca program "Mam talent!". Chcesz wystąpić? Zgłoś się na casting. Nowe odcinki już na jesieni w TVN - zwrócił się do odbiorców.
 

Spot został pozytywnie przyjęty. Pojawiło się wiele miłych reakcji na przedstawienie jego treści:

Uśmiałam się do łez oglądając pierwszy raz, za drugim było podobnie, więc naprawdę dobry.
Brawo - piszą.

Niektórzy dopytywali się też, jakie będą inne zmiany niż osoba prowadzącego. Produkcja nie może jeszcze zdradzić szczegółów. Wiadomo jednak, że w składzie jurorskim nie zobaczymy Agustina Egurroli, który kilka miesięcy temu przeszedł do TVP. Jego miejsce zajął tancerz znany z "Tańca z gwiazdami" i związany z Polsatem, Jan Kliment.

Meghan Markle pojawiła się w zwiastunie serii dokumentalnej z udziałem księcia Harry'egoKsiążę Harry i Meghan Markle biorą urlop rodzicielski po narodzinach córki

Pojawi się obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej, które pracują przy produkcji show od samego początku.

Więcej o: