"Sanatorium miłości". Adam wziął ślub! Marta Manowska pokazała zdjęcie z ceremonii. "Jestem przeszczęśliwa"

Adam z drugiej edycji programu "Sanatorium miłości" wziął ślub w minioną sobotę. Na ceremonii nie zabrakło Marty Manowskiej oraz ekipy popularnego show.

Adam, który był uczestnikiem drugiego sezonu "Sanatorium miłości", nie znalazł miłości w show TVP. Swoją wybrankę poznał w sieci i 30 grudnia 2020 roku postanowił się jej oświadczyć. Pół roku później odbyła się ich wymarzona uroczystość. Ten wyjątkowy dzień chcieli świętować z całą ekipą popularnego programu.

Zobacz wideo W "Sanatorium miłości" miały miejsce również kłótnie

"Sanatorium miłości". Adam wziął ślub! Marta Manowska pokazała zdjęcie z ceremonii. "Jestem przeszczęśliwa"

Ślub został zaplanowany na 5 czerwca i miał miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu, a wesele w Chełmie. Marta Manowska była przeszczęśliwa, że mogła dzielić tę chwilę z Adamem. Udostępniła na Instagramie zdjęcie, które zrobiła w trakcie ceremonii. Widzimy na nim Adama i jego żonę Martę. Stoją blisko siebie i czule patrzą sobie w oczy. Uczestnik "Sanatorium miłości" nie mógł powstrzymać uśmiechu.

Kolorem przewodnim w ich stylizacjach był jasnoniebieski. W tym odcieniu była sukienka panny młodej, ozdoby w bukiecie oraz krawat Adama. W tle widać urzędniczkę, która udzieliła im ślubu, a także ekipę programu. Wszystko wskazuje na to, że relację z uroczystości będziemy mogli obejrzeć w kolejnym sezonie.

Dziś Marta i Adaś pobrali się. To pierwszy ślub w "Sanatorium miłości". A ja jestem przeszczęśliwa - napisała Manowska na Instagramie.

Magda Gessler EKIPAMagda Gessler w domu Ekipy. Uczyła youtuberów gotować. Jak im poszło?

 

Internauci i fani programu również nie kryli radości w komentarzach.

CUDOWNIE! Wszystkiego najlepszego dla nich na nowej drodze życia! Pan Adam to wspaniały człowiek, tak więc zasługuje na wszystko co najlepsze.
Wspaniale. Bardzo kibicowałam temu panu.
Dużo miłości! - pisali.

Zayn Malik, Joanna Krupa, DodaZayn Mailk nie był jedynym, któremu puściły nerwy. Gwiazdy, które wdały się w bójki

Redakcja Plotka dołącza się do życzeń i gratulacji!

Więcej o: