Joanna Przetakiewicz pozuje w skąpym body. Obserwatorzy zachwyceni: Kobieta petarda!

Joanna Przetakiewicz po raz kolejny zachwyca swoją formą. Gwiazda dodała zdjęcie, na którym pozuje w skąpym body.

Joanna Przetakiewicz często wybiera takie stylizacje, które eksponują jej ciało. Często chwali się nimi także na instagramowych zdjęciach, pod którymi wielokrotnie pojawiają się pozytywne komentarze na temat jej wyglądu. Nie inaczej jest i tym razem. Projektantka dodała na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie w czarnym body i mogła przeczytać sporo komplementów.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz: Moje suknie ślubne czekają na synowe

Joanna Przetakiewicz pozuje w czarnym body i zgarnia komplementy

Ostatnio dodała zdjęcie, które zachwyciło jej obserwatorów na Instagramie. Przetakiewicz pozuje w czarnym, odsłaniającym ciało body. Połowa jej twarzy zakryta jest blond grzywą, ale można zauważyć, że kobieta zawadiacko się uśmiecha. Czy za aparatem stanął jej ukochany? Być może, faktem jednak jest, że w komentarzach pod zdjęciem na Przetakiewicz spłynęła obfita fala lukru i zachwytu.

 
Narodziny Wenus na pufie! Boska!
Pani Joasiu jest czad.
Po prostu piękna, Dech zapiera!
Piękna kobieta zawsze jest piękna, ponieważ wszystko ma piękne! Cudowna! - pisali zachwyceni obserwatorzy.

Co więcej, Przetakiewicz zaznaczyła, że zdjęcie jest bez filtrów, co dodatkowo podsyciło komentarze na temat fenomenalnej formy projektantki.

Joanna Przetakiewicz - jak dba o formę?

Joanna Przetakiewicz jest matką trzech synów, a swoją sylwetkę zawdzięcza regularnemu uprawianiu sportu i zdrowej diecie. Wielokrotnie na swoich social mediach publikowała filmy i zdjęcia, na których można było zobaczyć, jakie aktywności fizyczne wybiera. 

Jesteście pod wrażeniem formy Joanny Przetakiewicz?

Więcej o: