Łukasz Piszczek świętował 36. urodziny. Pochwalił się rodzinnym zdjęciem. Internauci zachwycają się trzyletnim Patrykiem

Łukasz Piszczek obchodził swoje 36. urodziny w rodzinnym gronie. Z tej okazji opublikował zdjęcie, na którym pozuje z żoną oraz dziećmi. Trzyletni Patryk coraz bardziej jest podobny do znanego taty. Tylko spójrzcie!

2 czerwca Łukasz Piszczek skończył 36 lat. Ten wyjątkowy dzień spędził w gronie najbliższych, którzy zorganizowali dla niego skromną imprezę urodzinową. Z tej okazji piłkarz postanowił sprawić swoim obserwatorom niemałą niespodziankę i opublikował zdjęcie, na którym pozuje razem z żoną i trójką dzieci. Uroczo!

Zobacz wideo Tego słuchają nasi piłkarze

 Łukasz Piszczek świętował 36. urodziny. Pochwalił się rodzinnym zdjęciem. Internauci zachwycają się trzyletnim Patrykiem. Ale urósł!

Piłkarz, który przez dwanaście lat grał w polskiej reprezentacji, podzielił się niecodziennym zdjęciem. Widzimy na nim najbliższą rodzinę piłkarza, którzy razem z nim świętują ten ważny dla niego dzień. Na publikowanej fotce pozuje nie tylko żona Ewa, którą poślubił w 2009 roku, ale również dzieci – dziesięcioletnia Sara, pięcioletnia Nel i trzyletni Patryk. Wszyscy siedzą na kanapie i uśmiechają się radośnie do obiektywu.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk w "DDTVN" opowiedziała o wynikach matur

Oprócz członków rodziny na zdjęciu uwieczniono także ogromny tort ze złotymi świeczkami.

Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe – napisał w opisie fotografii.
 

Obserwatorom piłkarza bardzo spodobał się taki wpis. Piszczek bowiem nieczęsto chwali się tak prywatnymi kadrami. W komentarzach pojawiło się wiele życzeń urodzinowych, kilka słów napisała sama Anna Lewandowska.

 Wszystkiego najlepszego! Wspaniała rodzinka – zachwycała się.
 Zdrowia, Łukasz. Wszystkiego naj – dodał Mateusz Borek.
 Wszystkiego najlepszego, bracie – napisał Kamil Grosicki.

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Basia nie spodziewała się, że Krystian rzuci kulą

My również przyłączamy się do tych życzeń! Według was, syn Łukasza Piszczka wygląda jak jego mniejsza kopia? Dla nas bardzo!

Więcej o: