Andrzej Piasek w towarzystwie tęczowej flagi zapowiada nowy singiel. Piosenka ma znamienny tytuł

W czwartek na swoim Instagramie Andrzej Piaseczny zapowiedział wydanie nowego singla. Piosenka nosi znamienny tytuł, a artysta opatrzył nagranie tęczową flagą.

Niespełna miesiąc temu Andrzej Piaseczny wydał dwunasty album "50/50", nawiązujący tytułem do swojego wieku. W styczniu muzyk obchodził pięćdziesiąte urodziny i w ten przełomowy jubileusz Piasek zdecydował się na coming out.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wraca do formy po chorobie. Zabrał siostrzenicę do lasu

Andrzej Piaseczny promuje nową płytę

W ramach promocji płyty Andrzej Piaseczny sukcesywnie będzie wypuszczał utwory pochodzące z najnowszego krążka. W czwartek artysta na swoim Instagramie zamieścił wideo, w którym zapowiada nowy singiel, noszący znamienny (w kontekście ostatnich wyznań) tytuł - "Miłość".

Dzień dobry, dzień bardzo dobry, dzień idealny! W takie dni przekazuje się tylko dobre wiadomości. W ciągu kilku dni zaprezentujemy premierową piosenkę "Miłość". Wiem, że dla wszystkich, którzy mają płytę, być może nie będzie to niespodzianka, ale dla innych na pewno (...). Na teledysk trzeba będzie trochę poczekać, ale obiecuję, że warto! - zdradził Piaseczny.
 

Piaseczny aktywnie wspiera społeczność LGBTQ+

Artysta opatrzył wideo tęczową flagą, a w opisie umieścił trzy hashtagi: #loveislove #miłość #miłośćniewyklucza. Po coming oucie Piasek zdecydował się też na aktywne wspieranie społeczności LGBTQ+, a swoją przynależność do grona osób nieheteronormatywnych stara się podkreślać na każdym kroku.

"Miłość Nie Wyklucza" to fundacja zajmująca się walką z homofobią i normalizowaniem widoczności osób nieheteronormatywnych w społeczeństwie. Organizacja dąży również do formalizacji małżeństw osób tej samej płci. Czerwiec jest natomiast miesiącem dumy społeczności LGBTQ+ - promowanie singla o nazwie "Miłość" może być więc ukłonem w stronę walki o równość.

Więcej o: