"Hotel Paradise". Krystian podzielił pieniądze między dwie finałowe pary. Teraz na chłodno komentuje swoją decyzję

Krystian i Basia zwyciężyli trzecią edycję programu "Hotel Paradise", ale wygraną podzielili się z Bibi i Szymonem. 27-latek wyjaśnił, dlaczego rozbił kulę.

Rozbijając złotą kulę w odcinku finałowym trzeciej edycji programu "Hotel Paradise", Krystian zaskoczył nie tylko widzów, ale i samych uczestników show. Zwycięzca podjął decyzję, że wygranymi pieniędzmi podzieli się ze swoją ówczesną partnerką Basią, ale także Bibi i Szymonem. Czy dzisiaj żałuje swojej decyzji, a może dzięki niej umocnił swoją przyjaźń z pozostałymi uczestnikami?

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

Małgorzata RozenekRozenek w dżungli w "najbardziej absurdalnym stroju". Torebka świnka to nie wszystko...

"Hotel Paradise". Krystian na chłodno komentuje decyzję o podziale pieniędzy

Krystian skomentował swoją decyzję tuż po emisji odcinka finałowego. 27-letni Włoch opublikował nagranie na InstaStories.

Kochani, co myślicie o finale? Jak dla mnie lepiej być nie mogło. Wygrała przyjaźń ponad jakiekolwiek podziały. Jestem dumny z całej naszej ekipy. Chciałbym wam podziękować za doping - powiedział Krystian.

Decyzja uczestnika wprawiła w osłupienie wiele osób. Początkowo wszystko wskazywało na to, że mężczyzna chce zgarnąć całą pulę tylko dla siebie. Ostatecznie okazało się, że 100 tys. zł podzieli po równo między obie finałowe pary.

Fani programu "Hotel Paradise" dobrze wiedzą, że Basia i Krystian nie doszliby do finału bez pomocy Bibi i Szymona. To oni byli najsilniejszą parą w show, która wiele razy rozdawała karty i uratowała Krystiana oraz Basię przed odpadnięciem z programu.

Nic dziwnego, że ruch Krystiana bardzo spodobał się jego fanom. Na instagramowym koncie 27-latka posypały się pozytywne komentarze.

Klasa sama w sobie.
Piękna decyzja - piszą internauci.

Julia Wieniawa, KateMos DietetycznieWieniawa skrytykowana przez dietetyczkę. "Po cholerę są takie tabletki"?

Po emisji finałowego odcinka fani dociekali, czy Basia i Krystian nadal są parą. Już wiadomo, że ich relacja nie przetrwała i krótko po zakończeniu show się rozstali. 

Więcej o: