"Hotel Paradise". Jak potoczyły się losy zwycięzców poprzednich edycji? Zabrakło najważniejszego

Zakończyła się właśnie trzecia edycja "Hotelu Paradise". W związku z tym wspominamy zwycięzców poprzednich odsłon programu. Dzisiaj wiemy, że żadnej parze nie udało się wytrwać w związku. Jak jednak radzą sobie byli laureaci programu - czy są obecni w show-biznesie?

W czwartek na antenie TVN7 wyemitowano ostatni odcinek trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Już teraz wiemy, że Basia i Krystian nie wytrwali w związku po powrocie z Zanzibaru. Sprawdziliśmy, co ciekawego słychać u zwycięzców poprzednich edycji gorącego show. Zabrakło najważniejszego - miłości.

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

"Hotel Paradise" - pierwsza edycja. Marietta i Chris rozstali się po kilku tygodniach

Zwycięzcami pierwszej edycji "Hotelu Paradise" zostali Marietta Witkowska i Chris Ducki. Para w finałowym odcinku nie rozbiła kuli i zdecydowała się na podział wygranej, czyli 100 tys. złotych. Choć początkowo nic na to nie wskazywało, para postanowiła kontynuować swoją relację po powrocie z Bali. Marietta i Krzysztof nawet zamieszkali razem, ale po kilku tygodniach zdecydowali się na rozstanie.

Udział w "Hotelu Paradise" pozwolił Marietcie na rozwój kariery influencerki. Celebrytka prowadzi swój profil na Instagramie, który obserwuje ponad 300 tys. osób. Nie stroni od różnorakich współprac. Chętnie relacjonuje w social mediach wizyty w klinikach estetycznych oraz efekty metamorfoz.

Chris po powrocie do Polski i rozstaniu z Mariettą znalazł szczęście u boku Moniki Czajkowskiej. W grudniu para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a przygotowania do porodu chętnie relacjonuje na swoich profilach w social mediach.

Ata i Artur wciąż się kolegują

Zwycięzcami drugiej edycji "Hotelu" zostali Ata Postek i Artur Sargsyan. Tę dwójkę od początku łączyła jedynie przyjaźń - lojalnie podzielili się wygraną w show, a swoją relację po powrocie do Polski kontynuowali na stopie koleżeńskiej.

Ata Postek jest znana ze swojej miłości do zwierząt. Celebrytka nader często udziela się w akcjach charytatywnych na rzecz pomocy schroniskom. Nie stroni również od operacji plastycznych i zabiegów upiększających - relacjami z wizyt w klinikach chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Atę obecnie możemy oglądać na TVN7, gdzie bierze udział w emitowanym aktualnie show "One night squad".

Artur z kolei rozwija swoją sportową pasję. Mężczyzna już w trakcie programu dał się poznać jako fan boksu. Sargsyan w maju miał zmierzyć się w walce MMA z Kamilem Piórkowskim, również uczestnikiem drugiej edycji "Hotelu Paradise". Kontuzja pokrzyżowała mu jednak te plany, a na miejsce Artura ostatecznie wskoczył Adam Radziszewski, który znokautował Piórkowskiego.

Którą parę wygranych wspominacie najlepiej?

Więcej o: