"Hotel Paradise". Co uczestnicy show robią po programie? Sprawdzamy!

Za nami finał trzeciej edycji programu "Hotel Paradise". Co wybrani uczestnicy show zrobią teraz ze swoją popularnością? Postanowiliśmy sprawdzić.

Nie ulega wątpliwości, że po udziale w programie, życie uczestników show zmienia się diametralnie. Jak wybrani uczestnicy "Hotelu Paradise" wykorzystają swoją popularność? Sprawdźmy!

"Hotel Paradise". Co obecnie robią uczestnicy? Dawid studiuje, trenuje i... robi kapelusze!

Dawid Susicki ma 24 lata i jest studentem nawigacji w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Pracuje jako trener personalny i grupowy. Tańczy także na rurze i z ogniem, miksuje muzykę, robi pokazy street-workoutowe, a także produkuje steampunkowe kapelusze. Niedawno na Instagramie dodał zdjęcie ze studia nagraniowego. Czyżby miał w planach zawojować polską sceną muzyczną?

 

"Hotel Paradise". Kornelia poszła w charakteryzację

Największa pasją Kornelii Głaszcz jest makijaż i charakteryzacja. Na Instagramie można znaleźć zdjęcia jej pracy wykonanej na takich gwiazdach, jak m.in. Natalia Siwiec, Wiktoria Gąsiewska czy Joanna Opozda

 

"Hotel Paradise". Luiza

Luiza po programie - póki co - oddała się karierze modelingowej. Gwiazda "Hotelu Paradise" ochoczo chwali się na Instagramie współpracami z różnymi markami. 

 

Marcin "Groszek" Grajosek rozwija kanał na YouTube

Marcin "Groszek" Grajosek jest z wykształcenia dietetykiem. Postanowił jednak wykorzystać popularność, jaką przyniósł mu program i zostać... youtuberem! Jak sam napisał:

Na kanale będziecie mogli zobaczyć dużo rozrywki, śmiechu i zgrabnej ekipy, która z planem na siebie chce się rozwijać w świecie YouTube.
 
Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

"Hotel Paradise". Kara

Kara jest częścią projektu Marcina na YouTubie. Wspólnie będą nagrywać filmiki na platformę - jako SquaD.

 

Simon z "Hotelu Paradise 3" ma muzyczne marzenie

Simon Price na co dzień jest agentem nieruchomości i choć kocha swoją pracę, to marzy też o byciu DJ-em. Kto wie, może zajmie się tym w najbliższych miesiącach? 

 

"Hotel Paradise". Krystian rzucił złotą kulą i co dalej?

24-letni Krystian Feretti pracuje jako organizator spotkań rządowych. Jest ambasadorem jednego z największych trance'owych festiwali na świecie - "Transmission". 

 

Bogusia prowadzi swój własny butik

Bogusia Brzezińska jest studentką projektowania ubioru i biżuterii. Prowadzi także swój własny butik - Bogi Boutique. Uczestniczka "Hotelu Paradise" chętnie współpracuje z firmami, które reklamuje na Instagramie. 

 

"Hotel Paradise". Basia

Basia Pędlowska przed programem pracowała jako kelnerka. Jej życie zawodowe po udziale w show na pewno się zmieni - po Instagramie widać, że wiele marek zabiega o współpracę z nią.

 
Więcej o: