Marcelina Ziętek na balkonie owinięta w samą kołdrę. Podpis rozgrzał fanów. "Fot. Piotr Żyła"

Najpierw Piotr Żyła, teraz Marcelina Ziętek. Para już oficjalnie potwierdziła, że jest razem. Partnerka skoczka pokazała zdjęcie, jakie jej wykonał. Pozuje owinięta w samą kołdrę.

Od dłuższego czasu mówiło się, że Piotr Żyła po głośnym rozstaniu z Justyną Żyłą związał się z nową, młodsza od siebie o 11 lat partnerką, Marceliną Ziętek. Oni długo oficjalnie nie potwierdzali tych rewelacji, aż w końcu skoczek udostępnił zdjęcie z nową ukochaną. Teraz to Ziętek zasygnalizowała, że są w związku.

Zobacz wideo Piotr Żyła włącza magnetofon i śpiewa. Jak mu poszło?

Marcelina Ziętek owinięta w samą kołdrę. Zdjęcie zrobił Piotr Żyła

Kilka miesięcy temu Marcelina Ziętek przyznała w jednym z wywiadów na Youtubie, że jest zakochana, jednak nie powiedziała wprost czy w Piotrze Żyle. Z czasem w mediach zaczęto spekulować, że para zamieszkała razem. Do tej pory były tylko domysły. Zwłaszcza, że dotychczas zarówno skoczek, jak i aspirująca aktorka i modelka udostępniali w mediach społecznościowych tylko takie zdjęcia, które uniemożliwiały identyfikację drugiej połówki.

Aż nagle Piotr Żyła zaskoczył swoich obserwatorów. Na instagramowym profilu zamieścił zdjęcie z ukochaną, Marceliną. Prawdopodobnie wspólnie wybrali się na wesele, albo inne ważne wydarzenie, co mogą sugerować ich eleganckie stroje. Teraz przyszedł czas na Marcelinę. Ona jednak nie zamieściła zdjęcia z partnerem. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje owinięta w kołdrę. Autorem fotografii wykonanej na balkonie, jak dowiadujemy się z opisu, jest Piotr Żyła. 

Cudowny czas. Fot. @piotr_zyla_official - napisała.

W komentarzach nie brakuje gratulacji od podekscytowanych internautów i obserwatorów pary.

 

Marcelina Ziętek - kim jest? 

Marcelina Ziętek wielu osobom znana jest z seriali "19+" i "Szkoła". Marcelina jest nie tylko aspirującą aktorką, ale też modelką. Na swoim koncie ma też tytuły Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.