Kate Winslet odniosła się do związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Była zniesmaczona pytaniem

W jednym z ostatnich wywiadów Kate Winslet musiała odnieść się do związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Jej odpowiedź była jednoznaczna.

Romans Jennifer Lopez i Bena Afflecka kwitnie w najlepsze. Artystka po rozstaniu z Aleksem Rodriguezem coraz częściej widywana jest ze swoim byłym narzeczonym. Para, która kiedyś była na szczycie popularności, po ponad 18 latach wraca na języki komentujących show-biznesowe salony. Nic dziwnego, że media starają się uzyskać komentarz także od innych osób z branży. Tak się stało w przypadku Kate Winslet, która w wywiadzie z "New York Times" została zapytana o związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Aktorka była wyraźnie zaskoczona, że musi odnieść się do tematu. 

Jennifer LopezJennifer Lopez wygina się na plaży. Czy to nagranie robił Ben Affleck?

Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Kate Winslet odniosła się do związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka

W rozmowie z "New York Times" Kate Winslet miała odnieść się do serii tez, które musiała potwierdzić lub im zaprzeczyć. Jedna z nich brzmiała:

Nie możesz przestać czytać o Jennifer Lopez i Benie Afflecku.

Winslet nieco obruszona pytaniem odpowiedziała:

Co?! Nie! Nigdy w życiu nie czytałam o Jennifer. Co to za pytania?

Meghan Markle, książę HarryOdnaleziono ludzkie szczątki niedaleko domu Meghan i Harry'ego w Los Angeles

Wygląda na to, że Kate Winslet nie bardzo zajmują plotki na temat show-biznesu. Aktorka obecnie skupia się na promocji bijącego rekordy popularności serialu "Mare z Easttown" produkcji HBO, w którym gra główną rolę. Winslet wciela się w rolę detektyw Mare Sheehan, która prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa nastoletniej matki. Pierwszy odcinek serialu obejrzało ponad milion użytkowników platform streamingowych HBO GO i HBO Max. Produkcja przypadła do gustu nie tylko fanom, ale i znawcom kina. Gra aktorska i sportretowanie postaci przez Winslet wprost powaliły z nóg krytykę - niektórzy twierdzą nawet, że to jedna z jej lepszych kreacji. 

Więcej o: